reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Mina oooo to super męża masz.Mój długo pracuje,ale po pracy pomaga i to bardzo.
Marand mnie też wszystko wkurza :angry:
Wraca mi węch ,smak i trochę żałuję bo dzisiaj już fest muli.Smażone mięso dziś było i do teraz czuję ten smród fuj.Podziwiam Was,że Wy macie ochotę na kebaby itd
 
reklama
.Smażone mięso dziś było i do teraz czuję ten smród fuj.Podziwiam Was,że Wy macie ochotę na kebaby itd

ja również podziwiam dziewczyny zajadające kebaby itd.. ja wybieram lżejsze jedzenie i obowiązkowo zupy warzywne. Mąż dzisiaj kupił wątróbkę - jutro uciekam z domu dopóki tego nie usmaży, zje i przewietrzy mieszkanie :baffled:
 
ja mam to szczęście bo mąż jest w domu codziennie o 15:20 ... bardzo rzadko robi jakies nadgodziny a delegacje tez ma tylko kilka razy w roku. Bardzo mi pomaga, przy dziecku robił wszystko, nawet jak ja w nocy karmiłam to on mi laktatorem odciągał. Mamy stały podział obowiązków którego się trzymamy, dzięki temu nigdy nie muszę się wkurzać bo go kilka razy trzeba o coś prosić.

przeziębienei coś mi nie przechodzi, wzięłam dzisiaj syrop pnelaen, woda mmorska do nosa i żel. Oczywiście standardowo herbatka z miodem i z cytryną. Ja mam nadzieje ze to nie jest groźna infekcja i dzidziusiom to przeziębienie nie zaszkodziło i wszystko jest z nimi dobrze. Ja juz mega warjuje przed wizytą.
 
ja również podziwiam dziewczyny zajadające kebaby itd.. ja wybieram lżejsze jedzenie i obowiązkowo zupy warzywne. Mąż dzisiaj kupił wątróbkę - jutro uciekam z domu dopóki tego nie usmaży, zje i przewietrzy mieszkanie :baffled:

cóż...u mnie kebab jest z kurczaka z masa warzyw i dosyć mało tłuszczu ;) nie każdy fast food musi być ciężki ;)
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale mialam troche spraw na glowie i na popoludnie pracowalam, takze nie dalam rade was odwiedzic. dzis mi kamien z serca spadl jak powiedzialam szefowi o ciazy, no zachwycony nie byl, ale tego sie spodziewalam, bo jak sie okazalo jestem 6 pracownica w ciazy. poza tym stresuje sie troche piatkowa wizyty u lekarza ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. a jedzenie mi cos nie idzie ostatnimi dniami...mam nadzieje ze to sie zmieni
 
Witam dziewczyny, 
Jestem na tym forum nowa dopiero zaczynam podgladac tematy i sie troche, powoli zapoznawac. 
Termin mam na 11 pazdziernika, wiec w srodeczek :) 
 Pewnie teraz nie ma nikogo, ale i tak zycze milej nocy i porannego wstawania bez dolegliwosci :)
Natalia
 
emotion_sickness - witaj:-D


paulawawa112 - u nas tak jak pisałyśmy, lepiej daj znać co u Ciebie, jak podróż i sprawy z mężem??
 
reklama
Sandy 4:44!! no pora na wstawanie koszmarna, znowu przytulasz porcelankę?:no:

cóż...u mnie kebab jest z kurczaka z masa warzyw i dosyć mało tłuszczu ;) nie każdy fast food musi być ciężki ;)
dla mnie kebab to ociekające tłuszczem mięso okrojone ze stojaka, ale widzę że to się zmienia.

Hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale mialam troche spraw na glowie i na popoludnie pracowalam, takze nie dalam rade was odwiedzic. dzis mi kamien z serca spadl jak powiedzialam szefowi o ciazy, no zachwycony nie byl, ale tego sie spodziewalam, bo jak sie okazalo jestem 6 pracownica w ciazy. poza tym stresuje sie troche piatkowa wizyty u lekarza ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. a jedzenie mi cos nie idzie ostatnimi dniami...mam nadzieje ze to sie zmieni

evelka, szefowie tacy są, muszą dbać o interes firmy a tu mu kolejna pracownica ucieka..
odzywaj się częściej.

Witam dziewczyny,
Jestem na tym forum nowa dopiero zaczynam podgladac tematy i sie troche, powoli zapoznawac.
Termin mam na 11 pazdziernika, wiec w srodeczek :)
Pewnie teraz nie ma nikogo, ale i tak zycze milej nocy i porannego wstawania bez dolegliwosci :)
Natalia
witaj Natalia. No masz troszkę czytania,napisz coś o sobie, np. czy masz już dzieci

aja obudziłam się przed 7 z głodu. Musiałam coś szybko zjeść! lepsze to niż wymioty :-)
 
Do góry