reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
netika - zazwyczaj kupuje takie starte ogórki w opakowaniu ale tym razem leniuch ze mnie i wykorzystałam zupę ogórkową z koperkiem Hortex ( mrożoną )
 
Witajcie,

My juz zaliczylismy z Gabrysiem wizyte u lekarki skornej, teraz maly dosypia.

Patrycja 22 kciuki zacisniete:tak:

Niestety ja tez ta niesypiajaca po nocach, i to jest straszne bo maly zaczal nam noce przesypiac a ja nie spie:no:Tak samo bylo w ciazy z Gabrysiem, do tego stopnia ze nawet nie moglam sie drzemnac w dzien:-(

emotion_sickness witaj

Jakas padnieta jestem i bez humoru, martwie sie czy z fasolka wszystko ok:zawstydzona/y:

Zycze Wam milego dnia
 
Witam się i ja.
Jutrzenka ,ale Cię czyści ,współczuję. Jak Mina pisze colę pij.
Ja kupiłam dziś dla dzidziusia mały ,przytulny kocyk :-)
 
witajcie:)

Patrycja 22
trzymam kciuki;-)

Jutrzenka zdrówka życzę

u mnie coraz większy apetyt, jak tak dalej będzie to zamienię się w kuleczkę już 2 kg na plusie:rofl2:

idę dziś na wizytę i coraz większy strach mnie zaczyna ogarniać, cieszę się i boję zarazem, a jeszcze parę godzin przede mną
 
Ardhara, spotkałam się z tym, że niektórzy robią ze świeżych ogórków. Ale ja nigdy nie próbowałam, u mnie zawsze zupa jest z kiszonych.

aguga, jeszcze nic nie mam dla Małego. Tzn. ma po Szymku mnóstwo rzeczy, w sumie będę tylko musiała kupić wanienkę, przewijak na łóżeczko i jakieś śpiworki czy kombinezony. No i zrobić całą reorganizację naszego pokoju:-D
 
wita,m nowe mamusie:-) ja dzis jakas wymeczona jestem choc nie wiem czym bo absolutnie nic nie robie:baffled:
u nas jelitowki ciag dalszy mlod anadal rozwolnionko ma i dzis mezastego dopadlo:no::zawstydzona/y: ja wzielam wolne z pracy na wczoraj i dzis bo jakos niebardzo nadal ze mna mam diwne ruchy w kiszkach i oslabiona chodze. mam nd
adzieje ze dzidzia jest ok i jej nie zsszkodil ten paszkwilny wirus:zawstydzona/y:
milego dnia zycze...chyba sie kimne choc pewnie mloda mi nie pozwoli i rozniesie pol mieszkania;-)
 
Hej Dziewczyny!
Czytając Wasze wypowiedzi muszę poprosić Węża:-) o zakup coli, może na mdłości też pomoże. Męczą mnie przeokrutnie, czuję się non stop jak po karuzeli, na szczęście nie wymiotuję. No i śliny trochę więcej produkuję:crazy:. Ale co tam - najważniejsze żeby październik przyniósł upragnionego Dzidziusia!

 
reklama
Ja mam bardzo złe wieści, właśnie byłam u lekarza państwowego po skierowanie na krew i mocz i zrobił mi USG. Nie ma akcji serca. Wiekiem odpowiadają na do wczoraj, a dzisiaj juz sie nie ruszają i serca nie bija. Ja jestem załamana, ale jeszcze licze na jakis cud. Na 15:00 jade do mojego gina prywatnego żeby to potwierdził, a potem mam skierowanie do szpitala.

jestem totalnie załamana :-:)-:)-:)-(
 
Do góry