reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Pesca ja tez dzis mam pomidorowkę i to dość ostra i kwaskawą, mniam:-) Choc z drugiej strony nalesnika tez bym zjadła:confused: na słodko oczywiście :)

Mnie dopadło zmeczenie ale pewnie nie zasnę, no ale spróbuje moze sie uda.
 
reklama
Ja jakbym o tej godzinie zasnęła to niestety muszę się pożegnać z przespaną do końca nocką. Kiedyś mogłam spać cały dzień i całą noc a od czasu kiedy jestem w ciąży niestety godz 7 pobudka i popołudniu to tylko tak do godz 16 mogę sobie drzemkę zrobić żeby spokojnie przespać noc.

A ja mam ochotę na parówki z serem ymmmm :-)
 
Cześć Dziewczyny!
Chciałabym przyłączyć się do "październikowych Mam":) Zgodnie z USG mój Dzidziuś ma pojawić się na świecie 29.10.2012r. Bardzo się boję o niego, bo to moja trzecia ciąża - pierwsze poronionie 6 tc, drugie ciąża obumarła 9 tc. Mam nadzieję, że limit moich nieszczęść w sprawie ciąż został już wyczerpany. W końcu do trzech razy sztuka:)
 
Cześć Dziewczyny!
Chciałabym przyłączyć się do "październikowych Mam":) Zgodnie z USG mój Dzidziuś ma pojawić się na świecie 29.10.2012r. Bardzo się boję o niego, bo to moja trzecia ciąża - pierwsze poronionie 6 tc, drugie ciąża obumarła 9 tc. Mam nadzieję, że limit moich nieszczęść w sprawie ciąż został już wyczerpany. W końcu do trzech razy sztuka:)


Witaj :-)
Trzeba być dobrej myśli. Dużo odpoczywać i nie martwić się na zapas :-)
 
Witaj Mamanow.Trzymam kciuki,żeby tym razem wszystko dobrze się skończyło!!!
Witajcie dziewczyny, u nas dziś pochmurno,deszczowo...ja chcę wiosnę!!!!
 
Ja sobie zjadłam pyzy dzisiaj. Mniam.

Podziwiam Cie :-) ja jestem taka ciekawska że nawet pierścionek zaręczynowy znalazłam nim jeszcze go dostałam hehehe. Nic się nie da ukryć przede mną :-)

Żadnej niespodzianki nie miałaś:-D, ale jesteś agentka!

Nikamo ja też nie mogę doczekać się kiedy poznam płeć. Na tym USG to fasolka już nie kropka a taki mały ludzik -super uczucie.
Myślicie,że kupować ubranka już mogę???Miałam po drugiej wizycie zacząć zakupy,ale nie wiem sama?W końcu co ma być to będzie nie?Aaaaa i powiedziałam dzisiaj szwagierce i jej mężowi o dzidziusiu

Możesz kupować, chyba, że zabobonna jesteś.
Ja po czwartkowej wizycie, też powolutku zamierzam zabrać się za zakupy:tak: Oczywiście już się doczekać nie mogę.

mi tym razem obojętne jaka płeć będzie ;) jedna i druga będzie ok he he ;) parcie na faceta miałam poprzednio i się udało a teraz niespodzianka - ale do porodu czekać nie będę bo ja nie lubię kupować ubranek uniseks ;)

my dzisiaj złożyliśmy podanie do punktu przedszkolnego w szkole obok domu młodej i mam nadzieję że się tutaj dostanie bo wtedy 2 min. spacerkiem i jesteśmy w szkole a i infrastruktura ciekawa - stołówka z obiadami, świetlica, nowiutki plac zabaw, boisko itp.

Powodzenia!

Ja spróbuję wstrzymać się z ciuszkami do poznania płaci, bo jak chłopak to mam wszystko po Olusiu i to w ogromnych ilościach bo kupowałam jak szalona :-) A jak dziewczyna to szaleństwo na nowo :-)

Na kawę na samym początku miałam ogromną ochotę ale nie piłam, a teraz jakoś nie mam w ogóle na nią ochoty.

A mnie właśnie na początku odrzucało, a od wczoraj tak mi smakuje, jak dawno nie:tak:

Kebab hmm. Ja wole moją pomidorówkę. Chociaż jakby mi ktoś przyniósł to pewnie nie leżał by długo taki kebab. :-)
Na razie wcinam moje kwasy - kiwi i kiszeniaki.

Pomidorówka... rozmarzyłam się:zawstydzona/y:

Cześć Dziewczyny!
Chciałabym przyłączyć się do "październikowych Mam":) Zgodnie z USG mój Dzidziuś ma pojawić się na świecie 29.10.2012r. Bardzo się boję o niego, bo to moja trzecia ciąża - pierwsze poronionie 6 tc, drugie ciąża obumarła 9 tc. Mam nadzieję, że limit moich nieszczęść w sprawie ciąż został już wyczerpany. W końcu do trzech razy sztuka:)

Witaj. Zdrówka dla was i mam nadzieje, że teraz będzie wszystko w jak najlepszym porządku!!!
 
reklama
Do góry