reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

panziorka ja też nosa za okno raczej nie wystawiam, jedynie jak mły się chlapie w baseniku na balkoni a tak to na spacer idziemy dopiero koło 18. Wiesz jak to jest,dla chcącego nic trudnego.
 
reklama
kochane ja z malym pytaniem - jak wygladaja ugryzniscia komara u dziecka? tak samo jak u doroslego? mloda oierw miala z 2_3 chrostki /plamki ciemno czerwone dzis po nocy pojawily sie kolejne? bedzie to od komara? bo wyglada zupelnie inaczej ? niewiem sama co to moze byc?

gratuluje mamusi :-) :-)

wpadne pozniej nadrobic troch, jak mloda pojdzie spac na noc :-)
 
hmmm ugryzienia po komarach nawet u dorosłych różnie wyglądają. ja np. mam wielkie górki w ich miejscach, a Nataniel mały czerwony placyk... może być i komar..
a gdzie dokładnie wyskoczyły??
 
ja dzsiaj z małym byłam na pogotowiu...najprawdopodobniej go coś użarło. Wczoraj po kąpieli miał małe zaczerwienienie nad okiem,ale myślałam że mu mydełko wpadło czy coś i zatarł...rano było tk już troszkę większe-pomyślałam, że coś ugryzło i dałam calcium. Po południowej drzemce obudził się z mega napuchniętym oczkiem...strasznie to wyglądało. Na pogotowiu stwierdzili, że albo alergia na coś albo jakiś owad użarł. Mam podawać calcium i kropelki fenistil i obserwować...oby jutro było mniejsze.
 
Elutka u nas było to samo tyle że na rączce, samo wapno nie pomagało ale z Fenistilem już zeszło, nie wiem co to za komary że tak dzieci puchną, u nas wyszło po nocy dlatego byłam pewna że to nie np osa, tak to bym się wahała bo to tak właśnie wyglądało
 
vinga u mnie tak sao ja. am rozowa 'gorke' a mloda czerwony placek.
ma 2 na czole z 3 - 4 na prawej rece-rameniu, z 8 - 10 na prawej nodze-udzie-sstopie, do tego moze jedno po lewej stronue na rece

dzis wyskoczylo cos na powiece ale znowu calkiem inne.

wogule te upaly wykanczaja, wysypka wyszla mlode na calej szyji w kolo :-(
niewiem jak ja wytrzymam w pl 'na stale' :-\
 
Ostatnia edycja:
mody jeszcze od tych upałów ma takie jakby pryszcze, bo ciągle spocona buzia :no:

dzisiejszy dzień chyba mnie wykończy, leżę i sapię, bo aż oddychać od gorąca nie mogę...
 
Emotion u nas tak właśnie wyglądają ugryzienia komara, czerwone, rozlane, gorące plamy. Wiem napewno że to komar bo sama jednego zgoniłam a później wyszło coś takiego. Ten Fenistil w kropelkach kosztuje coś koło 30zł i naprawdę pomaga, jest podobno jeszcze do smarowania ale pani dr powiedziała że kropelki lepiej podziałają. A i nawet jak to coś innego ugryzło to tez pomogą bo działają "przeciwświądowo i przeciwuczuleniowo".
Ja tych upałów też nie mogę znieść, do tego mieszkam na poddaszu więc nawet w domu mam ok. 30 stopni.
 
dziewczyny u nas też Igo cały pogryziony a gdzie go coś nie użarło to potówki wyskoczyły...i nie wiem jak z tym walczyć...bo całe plecy wysypane...ehhh...ja chcę deszczu!!!
 
reklama
Pojechałam dzisiaj rano z małym do okulisty, bo oka mu prawie widać nie było...tak mu ta powieka spuchła po nocy! Dodatkowo poza wapnem i fenistilem w kropelkach mam smarować maścią Cortineff, sterydowa. Mam nadzieję, że zadziała. Te wszystkie owady są jakieś zmutowane!!!
 
Do góry