reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

ja właśnie kupuje mei tai :)
Do takiego "szybkiego" noszenia - tylko na chwilę - polecam zakup pouch`a (też szukam dla siebie)
Szybko się dziecko wkłada i bezpiecznie nosi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jesli chodzi o pranie ciuszkow to ja niby piore dalej w PERSILu NON-BIO, ale nie jest to jakis specjalny dla dzieci malych [do wybory jest 'color' albo do bialego 'bio' lub 'non-bio] W polsce nawet juz pralam ze swoimi ciuchami czasem. Jak sie zaplatalo :)
{rasowac tez prasowalam tylko miesiac, potem kolejny to juz roznie jak maz byl w domu i marudzil to prasowalam - a jak ciuchy sciagalam z wieszakow jak go nie bylo w tygodniu to prosto dop szafy. Teraz prasuje tylko ze zgledow estetycznych - czyl;i moze 1- 2 rzeczy na 5 pran :D
GRATULUJE ZABKOW!!
U nas jeszcze nie ma nic; juz nie czekam:)
Jak przyjdzie czas to beda i zeby :p
Wczoraj spostkalam kolezanke ktorej synek ma 9 miesiecy i tez jeszcze czekaja, wiec nie ma co dramatyzowac :D

Nie cierpię prasować!
Lubie to! ;)
... Trochę się wycwaniliśmy i siedzimy z nim w jacuzzi- my mamy relaks a młody zabawę. Dzisiaj rekord- w wodzie spędziliśmy 40 minut!!!
Powiedzcie na co zwrocic uwage szukajac basenu ?:)
Mi wczoraj malutka poszalala w wannie :D
Tatus nalal pelna wanne wody i sie corcia z mama kapala. Takze jakbym ja posadzila normalnie to by tylko czubek glowy moze wystawal jej z wody :D Ale miala radoche - jejku :) A pozniej ani sie obejrzec i w padla do snu :) Nawet nie zjadla, hehe :)
 
Wernkika ja mam nosidełko babybjorn i manduca. Jedno i drugie się sprawdza, dosyć łatwe w "montażu" i wygodne.
emotiom wydaję mi się, że powinnaś się kierować przede wszystkim tym czy jest miejsce dla mam z dziećmi, czystością wody(najlepiej, żeby był to basen kameralny-nie dużo uczęszczających ludków), temperaturą wody...ja też jestem na basenowym etapie i np. aquapark krakowski odrzuciłam mimo iż mam do niego rzut beretem...jest tam brzydko mówiąc syf.
 
gratulacje ząbkowe u nas cisza ciągle grzmi a zębów jak nie było tak nie ma :) zajada biszkopciki chrupeczki ale to tarcie nie wiele daje :) zakrapiam mu camilie ale czy to pomaga hmmm wielka niewiadoma gdyby mały mógł powiedzieć:)

my też spacerujemy i;e sie da :) daleko daleko:) a waga dalej stoi wrrrr

dziewczyny uzywacie w wózkach spacerowych wkładek ??

ja dzis pół dnia ogladam wkłądki skip hop dziewczyny na forum wózkowym stosuja do mojego BJ ale do mojej kolorystyki to cięzko coś dobrać a skip hop strasznie drogie :( kocyk nie bardzo sie da włozyć pasy przeszkadzają a znowu jak zasypia na spacerze to fajnie gdyby do czegos miłego sie przytulał i żeby sie nie pocił .
 
ja właśnie kupuje mei tai :)
Do takiego "szybkiego" noszenia - tylko na chwilę - polecam zakup pouch`a (też szukam dla siebie)
Szybko się dziecko wkłada i bezpiecznie nosi :)

A siedzi juz Twój Mateusz? "Nawiedzone chustomamy" mi do głowy tłukły, że musi siedzieć żeby w mei tai nosić.

Edit: Tak na chustujące mój małżonek mawia ;)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,
nosidełko my mamy babybjorn i jest super,nosze małego od dawna w nim chociaż nie siedzi jeszcze.podtrzymywałam mu pupe czasem zeby nie wisiał ciągle.
a jak wasze plany żłobkowe? my zapisaliśmy małego i idzie do żłobka po długim weekendzie:-(niby sie ciesze ale z drugiej strony nie wiem czy ja to przeżyję;-)jak byłam oglądać żlobek to były tam też dzieci 6miesięczne i wyglądały na zadowolone więc może i mojemu sie spodoba.
 
Ja do pracz nie wracam póki co więc i mały do żłobka nie idzie. Już tu kiedyś zresztą pisałam, że chce z młodym jak najdłużej siedzieć w domku:)nie chcę przegapić pierwszych kroków itd..
debi też mam babybjorn-jest ok, ale manduca chyba troszkę lepsza:)
 
Ja nie dam dzidzi do zlobka - tak jak elutka - nie chce pzegapic pewnych rzeczy - do pracy wracam tylko na 2 dni w tyg [tyle udalo sie wynegocjowac] a jak ja pracuje [8-3] to z dzidzia bedzie maz, albo siostra [zazwyczaj maz]
 
Ja nie dam dzidzi do zlobka - tak jak elutka - nie chce pzegapic pewnych rzeczy - do pracy wracam tylko na 2 dni w tyg [tyle udalo sie wynegocjowac] a jak ja pracuje [8-3] to z dzidzia bedzie maz, albo siostra [zazwyczaj maz]
Chociaż jednego sprzymierzeńca mam:)

Mamy już drugiego ząbka:):)Mam wrażenie, że wyszły dwie jedynki równocześnie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry