reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Erde- tost piekę sama, bo lubię, zdecydowałam się na brzoskwiniowy, to i ja będę mogła jeść :-D

Mamba- ja teraz mam czas pisać tylko przy karmieniu, bo w ińym czasie ala.o śpię, ala.o coś załatwiam, chrzest 21.10 więc czasu mało, obiad w knajpie, a ciasta i tosrt piekę sama
jak sonkaa zaczyna o pieczeniu i robocie mówić, to znaczy ze wraca do formy!! jak ja sie ciesze:-D

emotion ja mysle ze to bardziej efekt weekendu niz wyajzdu na porodówkę, a moze.....
kasikd ja tak mam ale juz o północy, wiec po 1,5h snu wydaje mi sie ze mógłby być ranek:baffled:

witajcie sobotnio, w KRK z pogodą szału nie ma, ciemno i pochmurnie, ale ja sie dzis nigdzie nie ruszam i robię NIC - kiepską noc miałam przez to ciągłe budzenie sie i drętwienie dłoni, wiec zalegam na kanapie, a co!
 
Kochane, miłego dzionka,
u mnie zapowiada się leniwy dzień i nie marzę o niespodziance, która to zmieni :-D

Wszystkim życzę odpoczynku, zadnych dolegliwošci- poza skurczami dla nierozpakowanych

buziaki
 
Hej wszystkim!
Majeczka staram się już odpuszczać trochę, znajduję sobie inne zajęcia, żeby czas szybciej leciał, więc myślę, że się doczekam. Zresztą wszystkie się doczekamy - co to jest 2 tygodnie?
A co do pogody to u mnie słoneczko powoli wychodzi zza chmur, może zaraz będzie u Ciebie.
sonkaa kciuki za udane chrzciny i za tort - musi być pyszny. Jak Ci zostanie do podeślij do Krakowa. I życzę CI leniwego dnia - tak jak piszesz bez niespodzianek!
emotion ja też melduję się w dwupaku.
A ja dzisiaj dla odmiany zamierzam zabrać się za sprzątanie kuchni, potem spotykam się z bratem i pewnie tak mi miło zleci czas do wieczora. Pozdrawiam i życzę wszystkim niezdecydowanym dzieciaczkom pojawienia się w ramionach mamuś!
 
wy ciągle sprzątacie :) ja raz na tydz posprzątam i jest czysto :) czy wy takie pedantki czy my nie robimy bałaganu ?:) a ja leżę tak jak koleżanki pisza brak ładnej pogody smętnie a ruszać się jest ciężko wiec leżę a co jeszcze sie na wstajemy:) godzina zero coraz bliżej jej nie mogę się już środy doczekać:) pewnie żę mam obawy troszkę taki stresik jest żeby dzieciątko zdrowe było i żeby szybko ze szpitala wyjść .
 
Na forum sierpniówek właśnie przeczytałam, że dzieciom urodzonym przed 37 tygodniem należą się damowe szczepienia przeciwko pneumokokom. Parę z was tak urodziło- zawsze trochę kasy zostanie w kieszeni.
 
Witam i ja.

ulala,
ja już nie mam siły, żeby ogarnąć mieszkanie raz a dobrze, więc sprzątam sobie po trochu na bieżąco. Ostatnio łazienkę na 3 raty robiłam:-)

wernkika, przydatna informacja dla tych mam, co urodziły wcześniej - w końcu cena kompletu szczepionek na pneumokoki to ok. 1000zł:-(

Była przespana nocka, potem świeże bułeczki na śniadanie. U nas dziś przepiękna pogoda, więc byliśmy też już na spacerze. Uwielbiam takie soboty:tak::happy2:

Chętnym życzę szybkich rozpakowań, a reszcie spokojnego weekendu!
 
reklama
Do góry