reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Erde, to chyba jakieś niedopatrzenie z naszej strony (chociaż bardziej mi to wygląda na małą złośliwość ze strony naszych bąbli ;-)). No nic, jak nie dziś to jutro :)

Esi, cierpliwości. Zdąży się młoda wykluć w swoim czasie, jeszcze 2 tygodnie masz do terminu czyli w ciągu miesiąca ją utulisz. Eh, żeby Ci ta lekarka nadzieji nie narobiła byś się jeszcze pewnie nawet nie zaczęła denerować.

My z tego wszystkiego się już wczoraj lekarza pytaliśmy czy aby do gwiazdki urodzimy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dokładnie esi, a urządzanie to sama radocha..choć jeszcze wszystkiego nie mamy ;-)
i coś mi się wydaje, że wszystkie w jednym czasie wylądujemy na porodówkach :p
 
emotion- mam nadzieję, że lepiej się czujesz
Dzis juz troche lepiej - choc w nocy mnie zerwalo eszcze z 3-4 razy wymiotnie - jakbym ogorkowa i pomidorowa wymiotowac miala - nic takiego nie jadlam :]]]] Na szczescie tylko mi sie pokrecilo w zoladku i w gardle - ale nie wymiotowalam juz.
Dzis juz nie naciaga na wymioty i niby biegunki nie mam - ale jeszcze nie 'idzie wszystko dokonca normalnie' no ale nic moze do wieczora wroci do normy :)
Emotion ano właśnie, kiedyś na pewno wyjdą te nasze dzieci - jeszcze nie było na świecie takiego przypadku, żeby się ciąża cofnęła A co do curry, to ja dziś byłam w hinduskiej knajpie na obiedzie, ale nie czuję, żeby się przez to akcja ruszyła
Ja juz wogule calkiem przestalam wierzyc w te wszystkie 'przyspieszacze' Nie dziala nic a nic :D
Ale Twoje sensacje żołądkowe - kto wie - może to owo słynne oczyszczanie się organizmu "przed"
emotion może rzeczywiście coś jest na rzeczy. Odpoczywaj i daj znać jak się coś ruszy
emotion tez pomyslalam jak margot - ze to oczyszczanie przed porodem moze byc a nie zatrucie
Szczerze powiedziawszy tez sobie tak an poczatku pomyslalam - bo nigdy takiego hardcoru nie mialam, hehe normalnie woda leciala ze mnie i to jakas zolta :/ Masakra jakas://
Ale jeszcze nic mnie do porodu nie wzielo wiec chyba to jeszcze nie przed porodowe ://
A w sumie to szkoda :D
Maleństwo mi wyraźnie pediatra powiedziała żeby nie przetrzymywać dziecka w domu nawet przy niskiej temperaturze. Ja pomimo katarku mam wychodzić na spacer w każdą pogodę. No chyba że złapie mróz -5 to wtedy sobie darować. I wiesz to prawda że dziecko sie hartuje wtedy i jest na pewno później zdrowsze
Jesli chodzi o spacerowanie to sie u nas mowi ze poki dziecko goraczki nie ma to wychodzic mozna z nim/nia
Jutro istny najazd mnie czeka. Najpierw zapowiedzieli się rodzice, a wczoraj okazało się że i teściowie przyjadą
Powodzenia w trakcie najazdu :) Tylko nie szalej za wiele dzis - bo pomoc pewnie nie pomoze - a zebys sobie nie zaszkodzila :)
emotion ja strasznie lubię jeździć autem, ale teraz raczej staram się zminimalizować ilość czasu w aucie, bo każda nierówność powoduje spięcie brzucha albo pobudkę młodego:)także lepiej wyluzować w tym temacie...
Ja jak do lekarza [GP] to autem bo dalekawo troche - do szppitala na nogach chodze + raz w tyg w piatki do banku na konto - po meza wyplate :D:D [czasem na nogach chodze]
A tak to nie jezdze bo mi reka cierpnie i raz czy dwa juz mi kierownica 'wyskoczyla z reka' i prawie uderzylam w plot/mur
A na zakuoy z mezem - to przynajmniej mam kogos przy sobie w razie co :)
Erde, to chyba jakieś niedopatrzenie z naszej strony (chociaż bardziej mi to wygląda na małą złośliwość ze strony naszych bąbli ). No nic, jak nie dziś to jutro :)
Ja sobie wlasnie pomyslalam dzis rano ze wszystkie z pazdziernika jak beda rodzic takiem tempem to sie rozpakuja do 15 pazdziernika - bo wszscy jakos tak wczesnie rodza :D A ja sama i ostatnia zostane do 19.10 :D
Bo w sumie juz zalozylam sobie nowy termin - siostra tak samo przyjela to do wiadomosci :D Bo wtedy to juz nie ma wyjscia innego jak wyjsc na ten swiat :D
Dobra poki co mykam dziewuchy do banku po kaske i sie pozniej gdzies pewnie zaplatam, wiec do wieczora lub jutra jak co :)
 
malenstwo dłonie mi cierpną widocznie od jakiegoś ucisku, ale tez od tego ze w ciągu dnia wciąż nimi coś robię, ale dzis juz od teraz odpoczywam. A Jasia tez bym albo werandowała albo wzięła na krótki spacerek - teraz jest ciepło i słonecznie
Mamba toż to cudowny pomysł na prezent świąteczny dla moich rodziców i teściów - taka ramka z grawerem - super. dasz jakiś namiar na takie cudo?
wernkika to szaleństwo z odwiedzinami Cie czeka, udanego weekendu
Erde tez pomyślałam o tym na święta. Zarządzam odpoczywanie juz dzis:-) a zamiast na bombie siadać to zmykaj na piłkę i rozbujaj akcję porodową :-D
Elutka gratulacje z okazji odbioru kluczy!! moze maluch czekał na swój kąt i teraz sie wykluje? ;-)
Esi po prostu mała ma jeszcze czas i to dość sporo wiec nie zamartwiaj sie, odpocznij

A u mnie była koleżanka, pogadałyśmy a teraz zaległam na kanapie z ciastem, poprawię pierożkami z boczkiem i do wieczora nie ruszam sie :-)
 
Erde- tost piekę sama, bo lubię, zdecydowałam się na brzoskwiniowy, to i ja będę mogła jeść :-D

Mamba- ja teraz mam czas pisać tylko przy karmieniu, bo w ińym czasie ala.o śpię, ala.o coś załatwiam, chrzest 21.10 więc czasu mało, obiad w knajpie, a ciasta i tosrt piekę sama
 
Emotion, nie wiem jak reszta ale ja nadal w dwupaku. Młody urządził sobie dyskoteke i stepuje mi po wnętrznościach.
Sprzatanie i stanie w kuchni nic nie dało- no może poza tym że mam czysto, zjedliśmy pyszny obiad i na jutro będzie super ciacho :)
 
reklama
Do góry