reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Dzień dobry tak na szybko, czekam na znajoma fryzjerke to potem wpadne i ponadrabiam wątki:-))

Ja chyba jak urodze to będzie cud jak uda mi sie zdanie napisać na forum:-))

Milego dnia babeczki
 
dzieki mina:-) zadzwonilam do szpitala bo przeciez tak najporsciej bylo. pani polozna mowi ze moze to poprostu uplawy bo nie nosze podpaski i nie przesiakam wodami:eek: rozbawila mnie bo z amelkowna jak mi sie wody saczyly to tez nie mialam przesiaknietej podpachy kapalo sobie po troszke co jakis czas...
azorek84 trzymam kciuki :)
Mze byc tak faktycznie ze tylko uplawy - ja wlasnie mam takie silnie wodniste. Sprawdzali mnie na obecnosc wod plodowych 2 razy i ni ma ani sladu - siuski to tez nie sa [sprawdzalam] i lekarz powiedzial ze moga byc uplawy bo jakby nie patrzyc organizm szaleje :D

Boze ,ja juz mam tylko jedno w głowie żeby tylko urodzic juz o niczym innym nie myslę,nawet zapomniałam że dzis mamy rocznice ślubu.....cos trzeba wymyśleć:)
Najlepszego z okazjii rocznicy:)

Normalnie padam dzis- wstaje o 8 rano 3ci dzien pod rzad i ledwo zyje :D
A jeszcze wczoraj wieczorem mialam temp 37.9* :/ Dzis sie okazalo ze siostrzenica z ktora siedzialam calutki dzien wczoraj i czesc poniedzialku ma angine i goraczka do 39 stopnii :/ Niby bralam witamiy w weekend juz - tak na 'zas' bo cos sie nie bardzo czulam, ale temperatura mnie dorwala:/ Ciekawe czy cos wiecej :/[odpukac]
Jutro po prostu zamiast zalanowanych porzadkow przeleze caly dzien pod kocem i w piatek i sie powygrzewam i moze mnie nie 'chwyci' chorobsko.
 

Widzę, że oglądamy te same seriale ;-)

Dziewczyny ja nigdy nie miałam problemów z cerą w sensie pryszczy, a teraz troszkę mnie obsypało. Ale staram się ogarniać to wszystko. Nie używam spirytusu ani wody utlenionej, bo mam suchą skórę i to byłoby jeszcze gorsze.
Co do makijażu i dresów to hmmm ja nie widzę nic złego w ubieraniu dresu po domu (ewentualnie domowych sukienek), bo przecież nie da się po domu biegać w szpilkach i mini. Byleby to było czyste i wyglądało jak ubranie sportowe, a nie jakaś wyciągnięta podomka. Makijażu w domu też nie nakładam, bo po co mam katować skórę? Za to staram się nie odpuszczać we fryzurze (tzn nie chodzę tydzień w nieumytych włosach) i nie zapuszczam się (golenie to podstawa ;-)).

Azorku niech Twoje męczarnie się wreszcie skończą, bo psychicznie i fizycznie się wykończysz.

emotion zdrówka! Nie daj się chorobie

karola jakoś przejęłam się tymi zabobonami z kąpielą i unikałam w ciąży. No może na początku, jak była zima to czasem zanurzałam się w bąbelkach. A teraz jest mi ciągle tak gorąco, że prysznic to dla mnie lepsze rozwiązanie. ALe skoro mówisz, że to bujda z tymi kąpielami to może jak będzie jakiś paskudny dzień to sobie zrobię ta przyjemność.

A poza tym to wygońcie mnie stąd, bo muszę zrobić porządek w kuchennych szafkach (drugie podejście) i od 2 godzin się do tego zabieram. Miłego dnia!
 
Maleństwo o rany ale wieści! Trzymaj się dzielnie!

A dziewczyny jak wy liczycie te miesiące? Ja mam od samego początku kłopot. Bo tygodnie to wiadomo :tak: ale miesiące to od terminu om czy od terminu porodu? A może jakieś inne macie przeliczniki?
 
esi proszę bardzo:

1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia,
- 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia,
- 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia,
- 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia
- 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia
- 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia,,
- 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia,
- 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia,
- 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia.
 
reklama
chwila chwila, a co z Azorkiem ? bo widzę, ze vibeke kciuki zaciska, czegos nie doc zytalam?
maleństwo niezmiennie kciuki trzymamy, bądź dzielna!
Esi mi sie po prostu nie chce wokół siebie wiele robic, ubieram to w czym mi wygodnie i juz, katorgą jest ubranie sie w coś by wyjść z domu, bo wszystko mnie obciska i irytuje, ze niby mam ciuchy w szafie ale albo w nie nie wchodzę albo źle sie w nich czuje. I pomysleć ze wg początkowego planu mialam jeszcze teraz do pracy chodzic, ciekawe w czym :szok:
KArola no widzisz, we trójkę z Esi jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie, ale cos kolezanka sie pospieszyla z pakowaniem torby, zatem i my musimy ;-) Esi a ja mysle ze te kąpiele to nie zabobony, tylko chodzi o to, ze przy wchodzenia do gorącej wody nagle zmienia sie ciśnienie - maluszkowi takze i może dochodzic do jakiś powikłań, syszalam o tych zaleceniach szczegolnie na początkowym etapie ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Do góry