reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

jutrzenko wczoraj jak bylam w Auchan to mnie napadła chęć na śledzie, nie jadlam ich całą ciąże a tu bach... ale zanim one sie zamarynowały (mąż sam je robił) to dzis dopiero zjadłam a juz tak wielkiej ochoty nie mialam, ale i tak pycha ;-)
emotion zorientuj sie, bo ja to wiem z SR i ze swojego szpitala - pytalam specjalnie, ale dopytam jeszcze w czwartek ginke, co dokladnie trzeba. co do rozwarcia - trzeba miec 3-4cm zeby dostać znieczulenie, ale gdy jest juz rozwarcie powyzej 7-8cm to tez nie podadzą
Esi cholercia, jak Ty juz pakujesz to moze i ja? :szok: toś mnie teraz pogoniła :baffled:
Paula gratulacje! odpoczywaj ;-)
wernkika wspolczuje poszukiwań butów, zawsze byl to dla mnie koszmar, a w ciazy w ogole sobie nie wyobrazam. czyzbys na wesele sie wybierala i chciala niespodzianke młodym zrobic i urodzic? :-) ja pokrzywę piję suszoną (z działki), ale jak mi sie kończy to kupuję w saszetkach w formie herbaty expresowej - gorąco polecam.
 
reklama
Sonka moj tez juz siedzi z ta kartka co mi dali i patrzy na telefony w necie. Ale my narazie mamy oferte z najtanszym abonamentem za 79,90 i 400 min. Jemu jest tyle nie potrzebne bo nawet 200 nie wygaduje. Zobaczymy, moj moze wytrzyma do grudnia chociaz juz rece zaciera na nowy smartfon z duzym ekranem :-D

Esi i tak trzymaj

Paula graulacje

a widzialam w realu te wielkie paczki pampkow w kartonie za 79zl. Ja macie reala w miescie to warto. Ja niestety nie mam
 
Emotion- gratulacje z okazji rocznicy!!!

Malinowa- trzymam kciuki żebyście jeszcze chwilę pozostali w dwupaku.

Ktoś wie jak tam po sobotniej cesarce???

Ja dzisiaj znowu pierogi robię. Tak smakowały w niedzielę mojemu Ukochanemu, że dostałam przykaz zrobienia zapasów:) Czuję że był to fart początkującego bo dzisiaj już widzę że nie będą takie dobre. Mięso kupiliśmy w innym sklepie i jest różnica ale i tak lepsze niż sklepowe.

Znowu mam problem z Zusem- pracodawca nie dostarczył mojego zwolnienia od lipca do sierpnia, l4 mam już złożone do 1 października a kasy nie dostaję:(

Dziewczyny czy Wy jeszcze kochacie się ze swoimi partnerami? My cały czas jesteśmy aktywni ale chyba już czas zaprzestać chociaż ja czuję się bardzo dobrze:) przed i po:)))
 
wernkika wspolczuje poszukiwań butów, zawsze byl to dla mnie koszmar, a w ciazy w ogole sobie nie wyobrazam. czyzbys na wesele sie wybierala i chciala niespodzianke młodym zrobic i urodzic? :-) ja pokrzywę piję suszoną (z działki), ale jak mi sie kończy to kupuję w saszetkach w formie herbaty expresowej - gorąco polecam.

Zakup butów to dla mnie też zawsze była masakra a teraz się już w żadne nie mieszczę praktycznie, nawet tenisówki cisną. Normalnie noszę/ nosiłam 39 a te musiałam kupić 41 <buuu>>:baffled:

Na weselu rodzić nie planuję, zgoda od gin na wyjazd jest- ale i tak biorę ze sobą torbę do szpitala w razie "W" bo jakby się coś zaczęło to 300 km nie zrobimy żeby zdążyć wrócić. Jakby cos trzymajcie kciuki żebym chociaż do niedzieli wieczór wytrzymała.

a widzialam w realu te wielkie paczki pampkow w kartonie za 79zl. Ja macie reala w miescie to warto. Ja niestety nie mam

A ile sztuk tam jest? I to są te zwykłe czy premium care?
 
Esi cholercia, jak Ty juz pakujesz to moze i ja? :szok: toś mnie teraz pogoniła :baffled:

Nastraszyły mnie dziewczyny to zrobię to dla świętego spokoju. ;-) Zresztą pewnie jeszcze z 10 razy ją przepakuję. Ale będzie odfajkowane.

Kasikd mój mąż też sobie zażyczył pierogi, ale z jabłkami. Jak będzie grzeczny to się zastanowię. :-)A z tym ZUSem to kiepska historia, ale może uda się to odkręcić na tyle szybko, żebyś nie została bez kasy?

wernkika ja nawet nie próbuję wcisnąć innych butów niż adidasy i balerinki. Chociaż w te ostatnie też już ledwo daję radę. Normalnie nosiłam 37/38 a teraz 39 jest za małe. Wrrr A to podobno zostaje po ciąży. Tzn opuchlizna nie, ale podobno więzadła nigdy się nie schodzą do końca i stopa jest minimalnie większa.
 
Majeczka proszę bardzo ja pewnie jeszcze wpadnę na parę rzeczy których mi brakuje. Np półek wiszących do pokoju juniora:tak:
Jutrzenko ja widziałam te wielkie paki ale zaczynają się dopiero od 3 więc stwierdziłam że później też może być jakaś promocja jak już będziemy tych 3 używać
Ja mam sandały i jedne baleriny jak na razie dobre ale już niedługo i mam nadzieję że moja waska stópka powróci:tak:
Ja za chwile wychodzę z kumpelami do kanjpy i mam zamiar dobrze się bawić jak wrócę to jeszcze zglądnę a i wezmę sobie tabletki tak na wszelki wypadek ze sobą :baffled: Miłego wieczorku
 
reklama
Esi - to przynajmniej tyle dobrze że teściowie wyrozumiali i nie nachodzą Was co chwilkę:tak: a tego że dziś się za siebie nie wzięłaś to nie wstydź się - nie jest tak na co dzień więc jeden taki dzień lenistwa raz na jakiś czas jest wytłumaczony:-D to ja też powinnam zacząć się pakować???
Emotion - no i właśnie koleżanka mierzy Cię swoją miarą...a Ty możesz ból znacznie lepiej znosić niż ona...
Majeczka - jak mogłaś mnie nie liczyć do ruskich???? moje ulubione...:-D:-D a w czwartek to ja tylko będę małą "podglądać" na KTG jak się rusza bo z tego co się orientuję USG teraz nie będę mieć...jakoś się przyzwyczaiłam jak chodziłam prywatnie że na każdej wizycie USG a teraz na NFZ to takich luksusów nie ma...to może i ja sobie pokrzywę przywiozę od rodziców:-) liście z malin już mam i zamierzam zacząć pić wkrótce:tak:
Jutrzenka - to pracowity dzień masz za sobą...mam nadzieję że dobrze się czujesz po takim "lataniu"?? jak fryzurka?? jakaś zmiana czy tylko kolor??i dla Ciebie przepis z którego ja robiłam: Wielkie Żarcie - Przepis - Calzone jak włoskie oczywiście pozmieniałam po swojemu:-D:tak:
Mallinowa_Paula - gratuluje wkroczenia na ostatnią prostą:-)
 
Do góry