reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Mina uważaj abyś sie nie przemęczyła przez te porządki bo dupcię przetrzepię .A tak na poważnie to ja też dzisiaj poukładałam trochę rzeczy,pranie w Kajtusia rzeczami schnie właśnie,ale uprałam na razie pieluchy i rozm ubranek na 56cm ,jutro pójdzie do pralki 62.Wieczorkiem poprasuje i spakuję torbę malucha .
Sonka oj tak człowiek śpi i isę strasznie poci.Pościel jutro też piorę.
Azorek fajnie,że m w pracy.

Apetyt mam dzisiaj ogromny ,ciągle coś podjadam :confused2:
 
reklama
Witam i ja po weekendowo :-) Czas spędziliśmy bardzo aktywnie, bo w sobotę byliśmy na lotnisku po moją ciocię, a wcześniej wstąpiliśmy do Ikei i kupiliśmy komody dla dzieciaczków :-) więc jestem bardzo zadowolona bo wreszcie uporządkowaliśmy zabawki Olka i mam miejsce na trzymanie rzeczy córci więc teraz śmiało mogę ruszać na kolejne zakupy :-)

azorek, super, że mąż już w pracy, oby mu tam szło jak najlepiej

erde, leń się ile tylko możesz, potem już nie będzie czasu na lenistwo

Malinowa P, ja mam tak bardzo często teraz, robię coś i za chwilę przerwa, do tego czasami potrafi mnie zmęczyć samo to, że stoję nad czymś.

Mina, aguga, nie przemęczajcie się za bardzo tylko. Ja dzisiaj miałam zamiar poukładać ciuszki Rózi, ale najpierw nadrabiałam forum, a teraz wróciłam bo teściu wyciągnął mnie do sklepu po płytki na zewnątrz, żebym mu doradziła, a potem zabrał do sklepu i jak dziecku nakupił słodyczy hehe :-D:-D:-D

aguga, ja albo apetytu nie mam albo właśnie ciągle na coś ochota, a najbardziej na słodkie, dlatego dzisiaj na obiad naleśniki z dżemem :-)
 
Mina kurczę zazdroszczę teścia.U mnie zostało pełno słodkości po urodzinach A i aż się boję bo ciągle coś podjadam,waga pójdzie w góre..
Wczoraj właśnie mało zjadłam ,a dzisiaj to muszę się hamować.
Fajnie,że komodę kupiliście ,ja mam problem bo 2już stoją ,a i tak miejsca brak :cool:
 
jutrzenka o matko co w tej nutelli mialas, fuj.. nie do wiary co piszecie o swoich odkryciach:-p
Sonkaa i Polcia wy juz po wizycie? skrobnijcie dwa słowa czy wszystko dobrze ;-) nie mam zabardzo jak wejsc na wątek o wizytach

Nikolaa
nie widziałam tam Smyka, gdzie sie mieści?? nogi po godzinie tak mnie bolały, ze miałam dość, ale fakt faktem sklep super!!!
Malinova oj myslalam ze tylko ja zimę lubię, ale nie ma nic lepszego jak sie opatulić i pić w domowym zaciszu ciepłą herbatkę:tak:
Mina hygienistka stoi juz za Twoimi drzwiami, uważaj no!!

ja sie witam z Wami dopiero teraz.. w pracy ukradkiem zrobiłam porządek w papierach, na kompie, bo dzis jest moj ostatni dzień tu.. ide za godzine do lekarza na wizytę (kciukasy poproszę;-)) i chcę juz L4 do końca ciąży.. bede sie lenić, odpoczywać i moze zaczne w końcu myslec o przemeblowaniu, malowaniu, meblach i gadżetach dla maluszka :tak:takze w ogole nie dociera do mnie ze od jutra bede "wolnym" człowiekiem :-D dwie reklamówki rzeczy swoich spakowałam i jestem gotowa do wyjścia!
mam całą listę rzeczy o które muszę zapytać lekarkę no i chcę Wojtusia zobaczyć. dam znać jak wrócę;-)
 
my niedawno wrocilismy z zakupow. Kupilam kran do kuchni bo stary nam fontanne robil bo sie dziura zrobila :szok:, choc nie wiem bardzo jak.
No i kupilam sobie nowy fitr dzbankowy Brita i ciesze sie jak dziecko :-D. Mialam juz ten stary od 2008r. A dzis w media expert staly takie fajne 3,5litra. Moj nie mial chyba nawet 2 i jak nalalam wode to zawsze bylo malo i czekalam az nastepna przeleci. A 3,5 to juz duza, jest 2 razy grubszy. Bede nawet zupe na tej wodzie gotowala teraz bo duza ilosc sie filruje
o taki mam dokladnie, polecam na twarda wode. Ja w swojej to nie moglam butelek nawet wygotowac bo zachodzily a po kupieniu filtra bylo ok. No i przede wszystkim nie ma osady z herbaty, nie robi sie takie cos na szklance jak jest zimna herbata. A ze u nas twarda woda to bez tego ani rusz. Zreszta ta wode mozna normalnie pic po filtracji, choc my tego nie robimy bo kupujemy mineralna i tylko Naleczowianke

Malinova :-D

Azorek mowisz ze nie ma to jak chlop w pracy ;-):-D

Nikola glowa do gory, pomysl ze juz blizej jak dalej

zaraz jedziemy po Kube, ciekawe jak pierwszy dzien po takiej przerwie i to w nowym miejscu. Chociaz z tego to on sie akurat cieszyl bo nie chcial do starego tylko do nowego :tak:
 
Majeczka, &&& za wizytę i przyjemności na wolnym:-)

jutrzenka, też Brity używam i za żadne skarby już nie wrócę do niefiltrowanej wody, różnica jest ogromna.

A mi z tego przeziębienia i osłabienia opryszczka wargowa wyszła:crazy: Teraz to już uważam podwójnie, ale mam nadzieję, że jej nigdzie nie przeniosłam zanim się zorientowałam, z ręcznikiem na przykład:eek: No nic, do gina idę jutro, to się wyspowiadam, może mnie uspokoi troszkę i nie będę się do końca ciąży opryszczką stresować...
 
a ja się witam po krótkim urlopiku i lecę nadrabiać bo nie wiem co u was słychać
my mamy się dobrze, wróciliśmy znad jeziorka zarówno wypoczęci jak i zmęczeni:-) ale przede wszystkim opaleni bo pogoda dopisała:-)
 
z tymi kominkami do aromaterapii to położnej pytałam i raczej rzadko się zgadzają, bo w szpitalu są przecież rury z tlenem w ścianach. a tlen + ogień = niezła impreza ;-) chyba, że kominki macie elektryczne, bo ja tylko taki na świeczkę posiadam.
a i tak uważam, że przeklinanie mi bardziej pomoże :tak:

dr google powiedział, że to Dusiołek i moje dni są policzone, normalnie pękam ze śmiechu
no jak google mówi, że policzone to chyba czas się żegnać. :-D


Mam pytanie odnośnie peeligu kawowego. W składzie jest żel pod prysznic jako nośnik, ale w jakiej ilości?
no takiej żeby Ci konsystencja odpowiadała.

Majeczka fajnie, że w końcu wolne :-) zajmiesz się teraz dokładnie tym czym powinnaś.


Marand super, że urlop się udał. witamy!


dziś muszę ogarnąć trochę sytuację w mieszkaniu, bo nie mam już czystych naczyń (wyobraźcie sobie poziom mojego lenistwa, nie miałam siły dopakować i włączyć zmywarki), no i pranie trzeba zrobić. tyle się tego uzbierało, że naprawdę jestem przeszczęśliwa, że mam tą suszarkę, bo jakbym miała to suszyć wszystko rozwieszając to by się mieszkanie zrobiło za małe. pewnie ze 4 pralki wyjdą. będę Was tam jakoś podczytywać w przerwach na oddech.
 
reklama
gorąco nie. tylko trochę głośno ;-) ja się przyzwyczaiłam, ale nie wiem czy Marianka będzie w stanie przy tym spać. za to przy pralko suszarkach się robi bardzo ciepło (moja mama ma) więc tych sprzętów nie polecam.
 
Do góry