reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowanie

reklama
Gratuluję :-D.
U nas Janek ostatnio zasikał podłogę, jestem strasznie dumna, bo wygladało to tak, że zapytałam go przed kapiela czy chce siusiu, na co on skinął głową i spojrzał w dół na siusiaka i jak siknął :-D. Nie jego wina, że matka nie zapytała czy chce na nocnik :-p. A wczoraj tak się starał nasiusiac do nocniczka, ale miał pusty pecherz i mu nie wyszło :-p.
 
Czesc Mamusie!
Ja sie chcialam pochwalic osiagnieciami nocnikowymi mojej Perelki!!! Od 6 dni sama wola ze chce siku i siada na nocnik!!!!:-):tak: Jestem taka dumna mama ze malo nie pekne! Rozpowiadam o tym naokolo!!!:-)
Zaczelam od tego, ze zdjelam jej pieluszke i po domku chodzila z gola pupa. Miala tylko dluzsza koszulke i skarpetki. Poprosilam, zeby mowila kiedy chce siku a nocnik stal zawsze w tym pokoju gdzie zwykle sie bawimy. Pytalam czy chce usiasc na nocnik a ona pokiwala glowa na "tak". Usiadla i zostawila tam pol nocnika siuskow! :tak: Zaczelam bic brawo i chwalic ja bardzo. Tak sie jej to spodobalo, ze jedno sisi dzielila na 3 zeby za kazde zebrac jak najwiecej oklaskow. :-D Komicznie to wygladalo!!! Teraz sama wola: "mama sisi, nocik, ibko". Jak mnie nie ma w tym samym pokoju to nasika i przynowi mi nocnik z usmiechem na buzi: sisi mama, sisi!!
Przez ten czas kilka razy nie zdazyla i przewaznie kupka wyladowala na dywanie ale ogolny bilans jest dodatni.!:-) Teraz tylko na spacerki zakladamy pampersidlo.
Wytrwalosci wiec dla tych Mamusiek, ktore jeszcze "walcza"! Uda sie ... nasze dzieci sa inteligentne i napewno szybko zalapia o co chodzi! Pozdrawiam i przepraszam, za te przechwalki ;-).
 
Ostatnia edycja:
Rewelka :-) Własnie super że jesteś dumna z córusi, i słusznie!


Gratulacje, naprawdę, taka malutka dziewczynka, super
 
Cześć dziewczyny.Ja co prawda jestem mamą styczniową nie majową,ale z tego samego 2007 roku.
Mój maluszek siada i robi na nocnik od lata 2008 roku.Wtedy jak było ciepło,latał bez majteczek, sadzałam Go i nie ukrywam ale szybko załapał o co chodzi.Ale teraz mimo,że w ciagu dnia nie mamy żadnych już problemów z siusianiem,bo nawet siada na sedes,to po nocy jest pampers mocno zsikany.Nie wiem jak zabrać się do odzwyczajania Go od nocnego sikania w pampersa.Chyba trzeba będzie dać zmoczyć nie jedno prześcieradło aby osiągnąć zamierzony cel.Mam starsze dzieciaki,ale już nie pamiętam jak to przy nich było.Pozdrawiam:-)
 
michaga zainspirowalas mnie :)))
wlasnie sciagnelam malemu pieluche, body, rajstopy i przebralam w skarpetki i koszulke, porozkrecalam grzejniki, zeby mu cieplo bylo, ide jeszcze zrolowac dywan w duzym pokoju (w pozostalych na szczecie nie mamy)
przetrzymam go tak do konca tygodnia - zobaczymy, jakie beda efekty
 
:-):-) Ciesze sie Yoanka! Zobaczysz, ze beda efekty!!! Ogrzewanie tez włączałam bo jednak nie jest to środek lata!
Dawaj znac jak idzie! Buzka
 
reklama
Do góry