reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas na nocnik

ja chyba zaczne mojego sadzac bo ostatnio robi kupy na raty :) dzisiaj np. widze ze jest kupa wiec przebieram, za 5 minut jeszcze jedna wiec znowu przebieram a po kolejnych 5 minuta przypomnialo mu sie ze jeszcze nie skonczyl i takim to sposobem zmarnowalam 3 pampersy w przeciagu 15minut ;) a moze w tym czasie posiedzialby sobie na nocniczku. chociaz nie wierze ze tyle by wytrzymal w pozycji siedzacej. raz wytrzymal chyba z pol minuty jak go w ubraniu posadzilam :)
 
reklama
She - a poczekaj chwilę zanim przebierzesz... ja właśnie przed chwilą miałam kupę na raty (tzn Amelka ;-)). Po pierwszej partii stwierdziłam, że jeszcze poczekam i opłacało się ;-)były 3 podejścia, ale jedną pieluchę - całość trwała max 10 minut :)
 
DrAsia, bede musiala tak robic bo inaczej pojdziemy z torbami przez pampersy ;) nigdy tak jeszcze nie bylo i ta pierwsza kupa byla dosc duza wiec nie spodziewalam sie wiecej :)
 
hahaha ale sie usmialam z ta kupa na raty- moj do 12tej tak na raty sie zalatwiawiec do 12tej ciagle kupsztale wyrzucam- a najgorsze jest to ze nie wyczajam kiedy to robi- nie steka przy tym jakos ostentacyjnie :-D wiec nie wiem kiedy sadzac na ten nocnik- tylko po przebudzeniu wiem ze bedzie kupa ale przyznam sie bez bicia ze jak on sie obudzi to rzucam mu zabawki i jednym okiem spie dalej a ze dzis przez ten katar wstalismy razem to i posadzilam na nocnik i sie udalo:-)
 
A wiadomo to co mnie czeka :-p
Tak serio to na śmierć zapomnialam, zupelniewylecial mi z glowy ten wynalazek!
 
reklama
Czy słyszałyście o tym czy jakieś dziecko zrozumiało i syganalizowało, że chce kupę lub siku przed 2 rokiem (względnie 1,5 rokiem życia)? Czy to wysadzanie to raczej sukces mamy i kwestia przypadku, że akurat się udało? Teściówka sugeruje mi wysadzanie na nocnik, ale mam inne zdanie na ten temat. Chociaż może jest w tym sens?Znacie jakiś przypadek? Może mnie zmotywuje
 

Podobne tematy

Do góry