reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nocnikowanie

U nas nastąpiła euforia nocnikowa, jak go posadzę na nocnik, to sie cieszy, ciśnie siusiu i szybko wstaje, po czym za moją namową siada z powrotem i znowu cisnie, ale na kupke jeszcze nie woła, choć zaczynam nad tym pracować.
 
reklama
Moja Wiktorcia juz drugi raz obudzila sie rano z sucha pieluszka:tak::tak::tak:

A dzisiaj w dzien obydwie obudziły sie z suchymi pieluszkami i szybko posadziłam je na nocniczki;-)

Oby tak dalej to niedługo pozbede sie pieluszek całkowicie:tak:
 
super dziewczyny!!! jak ja bym tak chciala, gratulacje dla pawelka. u nas byl etap przez tydzien, ze w ogole chcial na nocik zasiasc i najwieksza radosc mu sprawialo jak wolal: papej i tatus mu papier przynosil i pchal go sobie w spodni lub rajstopki, siedzac na tym nocniku, ale nic nie zrobil, a teraz zow nie chce siadac.
 
niania nie chce uwierzyc ze Jasu niej siada, a w domu nei chce...
Nie wiem co mi sie stalo - tak sie staralam go wyszadzac od samego poczatku (to juz w sumie rok czasu :szok:) a jakos w okolicach wakacji olalam sprawe i tyle... Jak go sadzam to on usiasc nie chce wiec macham reka i tyle...
Moze to dlatego ze wiem ze i tak to wysadzanie jest na sile troche bo on nie czuje ze sika czy robi kupe (zawsze zaprzecza).

No nic - moze tata bedzie mial wiecej cierpliwosci :-p
 
od kilku dni wysadzamy pluszowa myszke na nocnik :eek: (nalewam ukradkiem przedtem troche wody :-D) no i potem jest wielka radosc ze myszka zrobila siku... Idziemy splukac w ubikacji i spuscic wode. No ale Jas nie chce isc w slady myszy :wściekła/y:
U nani owszem sika i nawet kupe czasem zrobi, ale wciaz nieswiadomie... Niania go sadza przed parkingiem z autkami wiec potrafi siedziec dlugo bo ma w zasiegu rek iwszystko co mu jest potrzebne :-D

Mama mi podeslala link...
Wychowanie - Nocnik - Rodzice radzą
 
Uff, udało mi się dzisiaj zdążyć rano wysadzić syncia na nocnik i zaliczyliśmy kupę. Nocnik wrócił już całkowicie do łask. No i w końcu skończyła się fala 7 kup dziennie.
 
U nas w poniedzialek synek po raz pierwszy zrobil siku do nocnika, ale nie na siedząco, bo on na "tronie" tylko siada (nie siedzi) i tylko w ubraniu, jak zdejmie sie mu pieluche to nie usiadzie i tyle. Wiec zdjelam mu pieluszke i mowie zeby zronil siku, ja trzymalam nocnik tak zeby polecialo do niego a nie na podloge i tak sie skupilam na tym trzymaniiu ze nie zauwazylam kiedy ten moj sprytny synek wlozyl reke do nocnika i dotyka tych sików:szok:. Krzyknelam, ze nie wolno a dla niego super zabawa, bo w smiech dal i tyle.
Myslalam, ze jakos w ten sposob go zainteresuje robieniem siku do nocnika ale sie pomyliłam:crazy:.
 
reklama
Dzis pierwszy raz synuś zrobił dwa razy siku do nocnika na siedząco:-D. Podczas przewijania spytałam go czy chce siku i posadziłam na nocnik i wypaliło, choć musialam go ostro przekonywać ze do nocnika robimy całe siku a nie cześć na dywan:rofl2:, ale prawdę mówiąc bardziej niz sikaniem do nocnika po raz drugi to zainteresowany był wylaniem tego do kibelka i spuszczeniem wody.
 
Do góry