reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

martaSx ile masz lat?:D jak dobrze by poszlo to moze bym miala dzidzie ze stycznia albo lutego :) ale bede was potrzebowac :) wiec zadnyhc urlopow na maj nie planujcie ehhe


ja jestem Byk, to justi82 dawaj dla Kubusia siostrunie ehhe
 
reklama
joweg nie ja dwa razy urodziłam siłami natury i po każdym dziecku miałam hemoroidy i to się co jakiś czas wraca i właśnie jest ten czas i ból niesamowity moje dzieci były duże przy porodzie pierwsze miało 4100 a drugie 4450 i już się boje bo wiem co mnie czeka chciałabym żeby ten maluszek miał ze 3 kilo to było by lżej ale nie będę nic więcej pisać żeby nie wystraszyć przyszłych pierwszych mam
 
Joweg 26
Aga większość kobiet ma hemoroidy wiec nie martw się ja przypuszczam że też będę mieć bo mam problem z kupką i muszę czasami przeć
Bobo ale dzidzia myślę że u Ciebie już sie zagnieździła może czujesz ją po prostu jak napiera mimo iż jest mała jeszcze
 
Ostatnia edycja:
justi mój przyszły mąż jest zodiakalnym baranem. Urodziny ma 13 kwietnia i też dla niego jeszcze nic nie mam
laugh2.gif



 
Suonko jeszcze jestem :-D,musialam zawitac na moje inne watki ;-)
Marta ja 5 a moj syn 16 ;-)
Wiolka scoti miala byc dzisiaj w pracy,moze zmeczona jest ..pewnie sie zamelduje niedlugo ;-)
ciekawe jak Dzoana ...pewnie dziala z M jak test owu pozyt..;-)powodzenia kochana ;-) &&&&&&
 
martaSx- mloda jestes wiec nie narzekaj hehhe ja sie czuje jak jakas stara baba:D co na stare lata chce pierwsze dziecko ale jej nie wychodzi :D

aga1402 to spore dzidzie urodzilas :)
 
Aga-bidulko to kawał dzieci miałas moja ważyła ponad trzy kilo tylko ja miałam cesarke ze wzgledu że nastka miała wady i bali sie że mogłaby porodu nie przeżyć a nie da sie tej przypadłości troche załagodzić?Współczuje :-( Bobo-napewno jest ok ty to musisz chyba po dupsku dostac żeby nie mysleć i nie zamartwiać sie jak nie ma czym dajże bobolince zdrowo i w spokoju rosnąć:-)
 
marta u mnie wszystko szybko poszlo szybko zaszlam w ciaze szybko test zrobilam szybko mnie dziecko juz uwiera obym szybko nie urodzila hihi :) pokaze wam fotke slubna z sesji ale zaraz kasuje wiec ogladac
 
reklama
Bobofrutek nie nakręcaj się złymi myślami, bo tylko sie denerwujesz, a pewnie wszystko będzie dobrze.
Aga o mamo! ale duże dzieciaczki i sn. Kubol miał 4020 i zrobili mi cesarkę, sami stwierdzili że za duży.Ryczałąm jak bóbr bo byłam przygotowana psychicznie na poród naturalny. Pobyt w szpitalu i sam już poród wspominam bardzo dobrze:-) super opieke miałam :-), szybko zebrałam się jak tylko pozwolili wstać. Mdłości i zgage miałam do samego końca, do dnia porodu:-)
Wiolka, budujemy domek. Na razie mieszkamy w moim rodzinnym domu.
Joweg ojjjj nie :-) w końcu noce mamy przespane:-)
 
Do góry