reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Joweg nie przesadzaj hi hi
Madlen moja siostra jest z 1 mama z 14 a ja z 17 marca szok nie
Scoti odpoczywaj Kochana
Dzona &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Witajcie Babeczki,

oczywiście musiałam do Was zajrzeć przed wyjazdem :)

witam nowe dziewczyny :)

Aga - a można coś na to zaradzić? jakiś zabieg, leczenie?

gdzieś na enpr rzuciło mi się w oczy,że jesteśmy małolatami (to odnośnie naszego żalu za zarzuty o egoizm), a ja tu widzę same "stare baby" ;P ja 28 lat, urodziny 9 marca :)
 
bobo- wiolka23 ma racje nie zamartwiaj sie tylko rozkoszuj pieknym czasem ciazy :)#

justi82- ja chyba jak bede w ciazy to sie zdecyduje na cesarke :d bo mam tutaj na rzadanie hehhe wiec chyba skorzystam :)

anisiaj- stare baby hehehe , dobrze ze zajrzalas do nas :)


ja mykam spac powoli wiec kolorowych i do jutra :*
 
Aga duze byly twoje dzieci przy urodzeniu :szok:,kochana taka masc jest..ja tez czasami mam ten problem,to zaden wstyd ;-) i mi jeszcze pomagaja cieple kapiele,zeby wygrzac dupsko ,no ale teraz odpada..bo w ciazy nie mozna kapac sie w goracej wodzie :no:
Bobo ty juz sobie nic nie wkrecaj :no:
ty masz wizyte w srode,a ja musze czekac do 24 ..:-(,a usg to nie wiem kiedy,moze tego 24,moze wczesniej,moze pozniej..,ale nie wkrecam sobie niczego..tez sie boje bo to moja 3ciaza i jest zupelnie inna niz 2 wczesniejsze..ale co ma byc to bedzie..a bedzie dobrze !!!!!;-)
 
Kochane moje niby można iść na zabieg ale to się i tak wraca a teraz jedynie maści i przy córce brałam takie tabletki i nawet po porodzie pozwolili mi je brać wiec muszę iść do lekarza po receptę
 
Dobranoc Joweg Dzoana-pewnie tam działa niech ma kobietka siły i działa:-) mi tez sie oczka kleja ale jeszcze nie ide spać Bobo-pieknie wyglądałaś:happy: Aga-jak mozna sobie ulżyc to trzeba to zrobić szkoda sie męczyc:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anisiaj :-D,to one sa malolaty,bo wlanely focha,zwinely zabawki i poszly na inne podworko :-D:-D,przy okazji buntujac -namawiajac inne osoby,a nas obgadujac....ich inteligencja jest.....szkoda slow na nie..,ale pamietaj kochana,kazde zlo wyrzadzone innym wraca z podwojna sila ;-),nie zycze im zle,ale ...za bledy trzeba placic ...
 
Do góry