reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

just82- superrr kochana ze tak szybko Ci sie udalo i ze do nas dolaczylas :) ktorego masz urodziny bo u nas duzo dziewczyn z kwietn ia :)



bede liczyc na wasze wsparcie a maju zebym nie zwariowala :) bo cos czuej bedzie gorzej niz ostatnio :)
 
reklama
Moje kochane niby nic mi nie jest ale mam taki wstydliwy problem i boli a jak sobie pomyśle że po porodzie mnie to znowu czeka to już mnie wszystko boli:-(
 
Justi-to zamieniacie lokal na większy czy lokal wynajmowany na swój? Joweg-po to tu jesteśmy żeby wsparciem wesprzeć A gdzie Scotland wczoraj o tej godzinie chyba już była:eek: Aga-jeśli chcesz to możesz nam powiedzieć może coś mądrego doradzimy jeśli tylko będziesz chciała co kilka głó to nie jedna moja szwagierka ma żylaki odbytu i tez sie pierońsko przed ciążą męczyła po porodzie też a teraz znów jest w ciąży i juz sie boi Marta-to spóźnione życzenia ja jestem z sierpnia
 
Ostatnia edycja:
Marta poki M.mnei nie wyrzuci ,to siedze ;-)
Joweg bedzie dobrze,tylko mysl pozytywnie &&&&&&&& ;-)
ja jestem z marca ;-)
 
reklama
dziewczynki spalam dobrze wiec nie od spania ten bol. moze dzidzi sie lokuje i mnie boli bo boli tylko przy chodzeniu takim np jak spacer czy cos po domu jak laze to nic a wieksze dystanse to juz czuje dzis to zauwazylam. zobaczymy jak bedzie jutro. a jak to pozamaciczna jest? kurde ja juz chce srodeeeeeee
ja sie urodzilam w listopadzie a moj maz ma jutro urodziny a ja nie mam dla niego nic bo nic nie chce a poza tym nie mam pomyslu co mu kupic
 
Do góry