reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sprawy urzędowe rko, aktywnie w domu

reklama
Bierzesz albo rko albo aktywnie w domu. Z czego to drugie to 500, a rko 1000 ( przez rok).
Ale po końcu rko można przejść na aktywnie w domu.
Z innych opcji jest też aktywnie w żłobku i jeszcze trzecia opcja dla pracujących, zatrudniających nianie/babcie.
Nie ;) jeśli ktoś wybrał rko to nie ma możliwości przejścia na aktywnie w domu. :)
 
tak tak sprawdzałam jeszcze nie mam. Nie wiem czy wrócę do pracy póki co jestem po wypadku.. chodzę na rehabilitację i może to trochę zająć zanim wrócę w pełni do sprawności fizycznej 😔 na szczęście mąż zarabia dobrze więc nie muszę się martwić o to że nie będzie za co żyć. Co do mojej pracy już rozmawiałam z pracodawcą i uważa że skoro nie mam jak wrócić do tej pracy to nie ma sensu i dostanę wypowiedzenie za porozumieniem stron.. to będzie najlepsze ponieważ pracuje fizycznie i nie jestem w stanie wykonywać tej pracy, lekarz też mi mówił że najlepszą opcją byłaby mało obciążeniowa praca... Mam poważny uraz biodra i kręgosłupa..
A ja nie dostałam żadnej wiadomości. Mam zaznaczone że przyznane mi rko ;) sprawdz przy wnioskach;)
 
Jeśli po rodzicielskim wybierasz urlop czy coś to ja na Twoim miejscu złożyłabym wniosek 30.10. O aktywnie w pracy do końca urlopu wypoczynkowego, a na wychowawczym złożyłabym o aktywnie w domu. ;)
 
reklama
Jeśli po rodzicielskim wybierasz urlop czy coś to ja na Twoim miejscu złożyłabym wniosek 30.10. O aktywnie w pracy do końca urlopu wypoczynkowego, a na wychowawczym złożyłabym o aktywnie w domu. ;)
Artykuł 11 punkt 4 - aktywnie w pracy przysługiwałoby jeszcze na wychowawczym przez miesiąc (z hakiem).
 
Do góry