reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Aga fajnie że się pojawiłaś
Anaber wracaj do nas
Justi witam
Wiolka najgorsze lato przed nami ale co tam :-D
Joweg dasz radę nawet z trojaczkami a co hi hi hi
 
reklama
jestem Kochane :) ciesze sie ze mamy swoj "wlasny" watek :) my wlasnie wrocilismy do domku od rodzinki :) dziewczynki jak chodze to mnie plecy z jednej strony strasznie bola myslalalm ze nie dojde do domu. wy tez tak macie? lece was nadrabiac :)
 
aga co ty taka dziś nie w humorze? Joweg-to daj znać w razie dużej potrzeby wesprzemy dobrą koleżanke:-) Bobo-moze źle spałaś albo cie gdzieś przywiało?
 
reklama
jestem,ale pewnie zaraz mnie maz wyrzuci z kompa :wściekła/y:
takze kochane ja bede bardziej aktywna dopiero od srody,a do tego czasu bede wpadala w locie :tak:
ja dzisiaj po kapieli zrobilam sobie drzemke,nawet nie wiem kiedy zasnelam..,potem szybka kolacja i teraz sie melduje..,ale na jak dlugo to nie wiem :sorry:
jak fajnie,ze nam sie watek rozbudowuje..az milo sie tutaj wchodzi..Anisiaj super pomysl,naprawde ciesze sie ogromnie !!!:happy:
witam nowe mamusie ;-)
 
Do góry