reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze porody Czerwcówkowe

No to Izka - ja mialam porod dosc podobny (wywolani przy 2 cm) tyle ze bez znieczulenia.

Boze, nie bede sie rozpisywac dlugo bo ze tak powiem, chce zapomniec ;-) :-(

Ale powiem, ze przez 6 godzin poprostu ktos nabijal mnie na pala. Musialam cos gryzc by zmiejszyc troche bol, w momencie kiedy nie mialam nic kolo siebie wzielam poprostu...swoja podpaske i gryzlam...

Jak malenka wyszla po partych byla okrecona pepowina 3 razy, a ja bylam w takim stanie, ze poprostu bylo mi wszystko obojetne. No i w czasie partych musieli mnie przytrzymywac, bo poprostu chcialam wstac i isc w cholere. ;-)

nie zycze nikomu takiego porodu. :no:
Ale, jak patrze na moje dziecko to ...zapominam.
 
reklama
Anni ja w trakcie ciazy tez panikowalam,najlepiej cesarke chcialam-ale kazdy mi odradzal a jak juz bylo coraz blizej rozwiazania to strach minal i doczekac sie nie moglam...Mogli mnie kluc,kopac ,skakac mi po glowie, a mi to wszystko obojetne bylo byle jak najszybciej przytulic niunie :-D
 
no powiem ci, ze ja tez sie ciesze ze tak sie skonczylo w sumie - jestem z siebie na serio dumna:tak: poza tym rana tak ladnie sie goi, ze juz moge noo prawie wszystko robic w domku po 4 dniach...

wiec nie ma tego zlego...;-)
 
no ja tez Wam Dziewczyny..Wszystkie jestesmy bardzo dzielne...;-):-)

Wyglada na to, ze wszystkie sie rozpakowalysmy co?

ide gonic reszte watkow, bo prawde mowiac mam duzo zaleglosci i nie zdarzylam wszystkiego doczytac...ale wydaje mi sie rozpakowane jestesmy juz wszystkie...:-D:-D:-D
 
reklama
Ojejku dziewczynki, jak sie ciesze ze u Was wszystko ok!
Ja ciagle walcze z cycami i pokarmem wiec nie mam czasu zeby buszowac po forum ale dzis postaram sie napisac jak to u mnie wygladalo!!

Gratuluje Wam wzystkim...jestescie wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry