reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

reklama
o cholera bara ty masz odchowane dziecko:szok:super duza babka z niej:tak:
meggi moj raczej niejadkiem nie jest ale przerob ma dobry:tak:moglby mamie odstapic;-)je normalnie tylko nie wiem gdzie to sie chowa:dry:
 
bara, Zuza daje czadu ze wzrostem :tak:.I z wagą też.Ale nie wygląda jak pulpet.Wiadomo, tyle cm to i waga się chowa :tak:.
Co nie zmienia faktu, że dźwigania Zuzki nie zazdroszczę ;-).Ja już moją ledwo ledwo noszę.
 
Taaaaaaaa...Zuzka rosnie jak na drozdzach! :-) I to fakt...masz co dzwigac Bara...
Nasz Kuba tez cos ciezszy mi sie wydaje...az dzis przy kapieli go zwazymy....
 
no no widze ze nie tylko ja mam klocuszka:-)Kacperek ma ponad 80 cm wzrostu i jak tak dalej pojdzie to bedzie nosic zaraz ten sam rozmiar co braciszek,co do wagi to jakies 3 miesaice temu wazy 8600 wiec teraz pewno ponad 9 bedzie,dobrze ze zaczyna kombinowac do raczkowania troszke lzej bedzie
 
Wiecie ja sama nie wiem po kim ona taka duża:eek:ostatnio wyczytałam że wzrost po tacie sie dziedziczy a wage po mamie, z waga to jeszcze jak cie moge bo mama grubasek, ale wzrost po tacie:no:mój mąż ma 170 cm.wzrostu, a Zuza na dzień dobry 63 cm.Ewa moje dziecko je raz dziennie , rano zaczyna a wieczorem konczy, nie moge niczego zjesc bez jej udziału, jak tylko zobaczy ze ktos rusza buzia koniec wyje dopóki nie dostanie chociaż polizac:tak:
 
reklama
Do góry