reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

Nic sie nie martw.Moja kolezanka ma synka,ktory 16 lipca skonczy 8 miesiecy i wazy 6900.Jest malutki,ale za to bardzo ruchliwy,zaczal raczkowac juz 1,5 miesiaca temu:szok:.Mojemu tluscioszkowi jeszcze do tego daleko:-).Kazde dziecko rozwija sie we wlasnym rytmie.Pozdrawiam.
 
reklama
Patija no coś te nasze dzieci muszą być powiązane ze sobą:-D:-D:-D

Iza wow dużego masz synka:tak:

Nineczka i jak ważyłyście się??ile już na liczniku??;-)
 
dzisiaj wazylismy sebe z okazji szczepienia i wow 7440:-)widze ze ida z lilka leb w leb:-Daniii nasze maluchy najlzejsze;-)
 
Odpisuję z lekkim opóźnieniem :-p:happy2:;-)
Nie ważyłyśmy się, bo doktorka nie ma i ze szczepienia nici :no: Na początku sierpnia pędzimy odstać swoje w kolejce.
Na wadze łazienkowej wskazuje 9700 :szok: Całkiem możliwe. Moja siostra dłużej niż 10 min jej na rękach nie utrzyma :happy2:
 
Ja osobiście wolałabym, żeby Oliwka była nieco lżejsza ;-):tak:.Bo chwilkę ją ponoszę na rękach i mam szczerze dość.No i przy myciu trzeba każdą fałdkę porządnie szorować ;-).A pieluszki u nas już 'piątki' :szok:.Jak tak dalej pójdzie to rozmiarówki Huggiesów dla nas zabraknie :-D
 
A ja w ubiegłą środę byłam u lekarza i według ich pomiarów wyszło, że Majka przez 1,5 miesiąca urosła jedynie 0,5 cm. Czy to możliwe?? Muszę sama ją zmierzyć!
Z wagą juz tak nie szaleje 9,145 kg..
 
Pola nasz Kuba wg roznych pomiarow pielegniarek i lekarzy mial w szpitalu 69 cm a potem 2-a tyg pozniej 67...czyzby zmalal? ;-) :-) Roznie sie do takiego mierzenia przykladaja poprostu :*
 
reklama
pewnie zalezy jak miarke przyloza:-Dtak przeczytalam co pisala inna i faktycznie seba jest lekki i na razie z wozkiem na 4 pietro wchodze jak przytyje bedzie gorzej;-):-D
 
Do góry