reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

no i jak to z tymi mamami jest ja sie martwie ze moj za chudy a wy ze wasze dzieciaczki za grube;-):-Dale najwazniejsze ze zdrowe:tak:seba chudy za to paula byla papusna az nadto:tak:nie podal sie do siostry;-)poszedl raczej za mama ja tez w dziecinstwie bylam chudzina a teraz do szczuplakow nie naleze:-)
 
reklama
Nasz dzisiejszy bilans "poszczepienny" - 8600 gram, 68 cm długości, 44 w klacie i 45 główka (kofana zniekształcona lekko ale wracająca powolutku do normalnego kształtu). Szczerze mówiąc myślałam, że te cyfry będą większe :dry:
 
ostatnie wymiry Lilki z dziś: głowa 40,5, klatka piersiowa 41, długość ciała 69 a waga 7100. tak się martwiłam a taki pulpet się z niej robi, udźce ma niczego sobie no i pucia na buźce. mój kochany Skarb zniół dzielnie szczepienie choć troszkę było płaczu. potem poszła spać a jesxcze potem dała mamusi pić piwko. teraz piszczy ale ja zaraz zmykam z domu:-D...raport zdany więc całuski dla mamusiek. pa, pa.....
 
Dane pomiarowe z dzisiaj:-)
Długość 82 cm
Waga 9,600
Głowka 46 cm
do kontroli za dwa miesiace po naszych wczasach, ale jestem w szoku:szok:jezeli chodzi o pomiary
 
reklama
Do góry