reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki w kuchni :-)

reklama
Oj jak mnie do pasztetu z grzybkami ciągnie... I zgapilam od Izusi85 ta kanapkę z rukola- jadłam juz ja na kolacje i śniadanie :-)))))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja dziś też na kolacje :)
Smacznego

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
A moj kocha salatke:gotowany kurak(piers) na male kawaleczki,fasola czerwona,seler ten ze sloika ciachamy nozem,i dodajemy majonezu i pieprzu.

f2w3d5qpq07y5cwp.png
 
Ja to uwielbiam sałatkę z piersi podsmazanej z przyprawami (pieprz, sól, papryka słodka, curry, czosnek granulowany), do tego makaron, kukurydza, czerwona fasola, podprazone na suchej patelni ziarna słonecznika i majonez. Pycha!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sałatki: łosoś, ziemniaki (najfajniej podpieczone w piecu), ogórek kiszony + majonez doprawiony czosnkiem. Albo tuńczyk, jajko, ogórek konserwowy, kukurydza, fasola. Moja sis sie zajada ostatnio szynka parmeńska, feta, rukola i melon albo arbuz.
 
To i ja [emoji4]
Makaron mini muszelki, ogorek, pomidor, brokuł, ser feta, mieszamy na to układamy jajeczka w cwiartki, polewamy sosem czosnkowym domowej roboty i posypujemy prażonym słonecznikiem i smacznego [emoji4]
 
Ja mam szybki przepis na bezglutenowe ciasto czekoladowo bananowe, jutro podam bo muszę go zlokalizować żeby Was nie oszukać z proporcjami :p
 
reklama
Do góry