reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja z zasady jestem zwierzęciem nocnym,a dzisiaj emocje pewnie nie pozwolą:))))
Nad naszym libido panuje Brysia,ona ma 7 zmysł,radar i nie wiadomo co jeszcze!! Zawsze wyczai :))))
Z Gabi nie mogłam przejść spokojnie obok Mcdonalda
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)
U mnie pogoda jeszcze gorsza niż wczoraj, cały czas ściana deszczu:-( Ale ja się nie łamię, jeszcze makijaż i wio na spotkanie z kumpelą. Może jeszcze do rodziców wpadnę na chwilę i jakoś dopołudnie zleci, a potem jakieś leniuszkowanko z Tz i może coś jeszcze;-)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim Marcjankom!!!
 
Dzień doberek wszystkim zaokrąglonym :D

Bosa ale Ty chrzanisz! Jaka niewdzięczna i egoistyczna???? To się raczej nazywa OAZA SPOKOJU!!!!
Zastanowiłam się chwilkę, jak ja bym się czuła z mamą albo teściową przez tydzień :p Ukłony do Twych bosych stópek za cierpliwość, ja bym wymiękła ;)
No ale czasem trzeba się przemęczyć, żeby kogoś nie urazić.. Przynajmniej następnym razem (a na pewno taki będzie, bo jeszcze pół roku "turlania się" przed nami) i wtedy będziesz już wiedziała, że trzeba z mamusią ustalić od.. do.. A najlepiej jak tego ostatniego dnia ona będzie miała zaplanowane już coś u siebie, to nie będzie mogła zostać dłużej ;)

eM w pracy.. a ja powolutku planuję imprezkę - zdecydowałam się zrobić przyjęcie niespodziankę dla babci na 80 urodziny i dla mamy na 55, przy czym mama wie, że robimy babci, a wszyscy zaproszeni goście, że dla obu lasek i mają trzymać buzie na kłódki. Termin 13 listopada, żeby się mogła rodzinka w długi weekend pozjeżdzać z Krakowa, Wrocławia, Poznania itd. Mam w planach poprosić każdego o konkretną pomoc - bigos, sałatka, szampan... Wspominam o tym już przy zaproszeniu i ze względu na mój stan wszyscy potakująco kiwają głowami, ale zobaczymy jak się wywiążą..
Ludzi będzie masa, około 30 gości.. Salon 35m i dwa długie stoły mam nadzieję, że pomieszczą tyle tyłeczków..
A w prezencie chcę zrobić pokaz fotek obu Pań z różnych etapów życia z dowcipnymi podpisami: wyświetlacz, ściana i będzie ubaw po pachy..

Czeka mnie nie lada wyzwanie.. dlatego zaczynam już o tym myśleć powoli teraz..
A do Was mam prośbę - powpisujcie na kulinaria jakieś proste przepisy na sałatki i jakieś zakąski, bo to będzie raczej taka kolacja niż obiad :)
 
Dzień dobry Magdzior,Malinka,Rozczochrana ,śpiochy i gaduły no ale przede wszystkim Mamcie!!!!!:-);-)
U mnie noc jakoś zleciała ( tylko raz zawitałam w Wc) , pogoda póki co nie brzydka - jakieś tam słońce przez rolety się wbija....no ale co jak trzeba się brać za generalne porządki :crazy::crazy::crazy: nie znoszę z tej okazji sobót do południa:-:)crazy: no ale małż wraca jutro więc wypada aby do czystego - no i wypadałoby nie do pustej lodówki hmmmmm:-);-) po południu też mam gości - przyjeżdża mój bracholek z żonką....a wieczorkiem idziemy na panieńsko -kawalerski wieczór ugh nie widzi mi się to :crazy: bo przez ten czas tutaj zaległości osiągną szczyt...:-)ale wieczorem postaram się nadrobić...jakoś....
Malinka...no to niezła imprezka się szykuje i coś czuję ,że będzie wiele łez szczęścia ;-) z przepisami damy radę - nie bój żaby ;-)

W każdym bądź razie każdej z Was życzę udanej soboty ( i niedzieli już niektórym) , spokojnej, i w dobrym samopoczuciu!!!!!!! :-);-)

Buzialeeeeeeeeeeeeeee
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamuśki,

Ja już na nogach bo przyjechał mąż i nie daje mi spać. Już krzyczy że mam iść na śniadanie. On już po zakupach a ja jeszcze jak Zombi;)

Znowu pół nocy nie spałam bo się rozpychał w łóżku. Od rana marudzę!

U mnie już dzisiaj 13 tydzień się zaczyna;)

Miłego dnia życzę i muszę uciekać bo mąż zrzędzi:)***
 
Ewi...to Ty nie zostawiaj męża bo jeszcze się w sobie zamknie ;-)
U mnie zaczął się 13tc przedwczoraj....yupiiiiii ;-)

Martita..jednej bardziej drugiej mniej ale myślę ,że lada moment co niektóre to wypcha ;-) w każdym bądź razie pochwalimy się na pewno -bo My długo nie potrafimy się tym nie chwalić...co nie kobitki?? ;-)

Dobra uciekam na jakieś śniadanie choć jeść się nie chce..;/ i zabieram się do roboty......aaaaaaaaaallllllllllleeeeeeeeeeeeeezzz ja nie chcę stąd wychodzić.....nie...nie ...nie!!!!!

ech...no to papaty ;-(
 
to i ja sie witam :-)

mój mezus to tez Byk :) ale ja i tak uwazam ,ze najlepszy znak to Strzelec :-D

my narazie zakazu nie mamy, zobaczymy co dzis gin powie. Ale po 20 tygodniu mamy juz uwazac (tzn. uwazac zeby nie bylo za czesto ;-)) bo istnieje ryzyko,ze historia ze skracajaca sie szyjka i zagrozeniem przedwczesnym porodem sie powtorzy.

zjadlam sniadanie z mlekiem.... podejrzewam,ze bede tego zalowac do konca dnia :tak: mleko w ciazy mi szkodzi (zreszta tak jak w poprzedniej), ale czasem sie skusze...
 
reklama
Hallo dziewczynki !!!!!!!!!

Wczoraj cały dzień sprzatałam w domu,bo byłam tak przejeta wizytą u giną że nie mogłam usiedziec w miejscu:-D.Postanowiłam też ,że od września idę na zwolnienie,bo jestem strasznie roztargniona w pracy i wogóle przyda się trochę odpocząć.:-)

Tyle naprodukowałyscie ,że z trudem przebrnełam przez wszystkie posty.

Poziomki,POziomki Poziomki mega wielkie gratulacje!!!!!!!!!Ale sie ciesze!
 
Do góry