reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Dżizas na pół dnia nie można Was zostawić, bo potem czytam godzinę zaległości :sorry2:

Po pierwsze i naj naj naj najważniejsze POZIOMKA GRATULACJE!!!!
Majowe dzieci są the best, mówię z doświadczenia, może trafisz 5ego w moje urodzinki :D Będzie BYK!!!! Ale wykrakałam normalnie, bo się dopiero co rano pytałam czy coś będzie w tym miesiącu ;) Ale mam zaciesz :-):-):-):-)

Justysia1a witamy, załapałaś się jeszcze na marcówkę hehe ;)
Yenn genialny tekst z tym niepokalanym poczęciem, zacznę nim molestować małża :p A piesek to mix spaniela z kundelkiem :happy2:
Katjusza wypuszczanie wróbla mi się z niczym jakoś nie kojarzy, ale za to pozycja zbliżenia podwieszonego inspirująca ;-)

Ona i Clifordzik - zboczułki jedne :p U mnie z chęciami różnie.. Albo mam wściekliznę, albo lenia giganta ;)
 
Ostatnia edycja:
Chciałam spytać, czy wszystkie sobie zaplanowałyście dzidzie? Bo u mnie to wpadka, chciałam maleństwo za jakieś 3 lata, bo jeszcze studiuję. Na początku byłam przerażona, ale teraz wiem, że sobie poradzimy. Rodzinka nas wspiera i jestem szczęśliwa, że będę miała dzieciątko. Już od dawna patrzyłam na maluchy na ulicy i się rozczulałam. Szczególnie jak widziałam jakąś różowiutką dziewczynkę:-D

A jeśli chodzi o mój ulubiony temat ostatnimi czasy, to korzystam z tej stronki. Trudno taką znaleźć po polsku, ale myślę, że wszystko jest tak zobrazowane, że sobie każdy poradzi :-D
Monkey Bar Sex Position
 
Chciałam spytać, czy wszystkie sobie zaplanowałyście dzidzie? Bo u mnie to wpadka, chciałam maleństwo za jakieś 3 lata, bo jeszcze studiuję. Na początku byłam przerażona, ale teraz wiem, że sobie poradzimy. Rodzinka nas wspiera i jestem szczęśliwa, że będę miała dzieciątko. Już od dawna patrzyłam na maluchy na ulicy i się rozczulałam. Szczególnie jak widziałam jakąś różowiutką dziewczynkę:-D

A jeśli chodzi o mój ulubiony temat ostatnimi czasy, to korzystam z tej stronki. Trudno taką znaleźć po polsku, ale myślę, że wszystko jest tak zobrazowane, że sobie każdy poradzi :-D
Monkey Bar Sex Position

my walczyliśmy o 2 dziecko od roku, studiować też jeszcze studiuję, wszak to końcówka bo sama magisterka mi została to mam już z górki, ale Piotruś urodził się po 1 roku. byłam młodziutka, ale dałam sobie radę i ze studiami i w opiece nad nim:) też był dzieckiem przemyślanym i planowanym.
ty też sobie poradzisz!:)
 
o mater deus to moje hinduskie ilustracje przy tym Koncia wymiękają ;-) ja dziewczęta idę pod kołdrę, poknuję tam sobie do poduszki :-) miłej nocy!
 
reklama
Do góry