reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cześć Bobolki!!
U mnie zimno i co jakiś czas kropi:/
Sprzątania końca nie ma bo przez budowe wszędzie jest pełno piachu narzedzi itd...
Dopadł mnie dzisiaj ból brzucha ale no-spa pomogła za to nie radze sobie z koszmarnymi ciągłymi wzdęciami!!!! HELP!!! Nic nie działa:((((
 
reklama
Poziomki to moze sie wybierz do gina? Tak na wszelki wypadek co??

Moj syn w koncu przespal noc, od wielu,wielu nocy mu sie to nie zdarzylo i ladowal u nas w lozku.... Ale dal rade do 9.
Ja za to wyrobilam norme z koszmarami ciazowymi bo chyba 3 mialam i co jeden to glupszy.

Mysle nad sniadaniem... K. w domu to go zmusze zaraz do zrobienia kanapki z jajkiem i bekonem.

A du*a rosnie....
 
moje dziecko jakos nie przepada za swoim łóżkiem hehe
właśnie probujemy się ubrać, żeby iść kupic prezent dla kolegi, bo jutro idziemy na kinderbal hehe

humor wciąż "znakomity" szczególnie jak myślę ile rzeczy muszę załatwić przed gwiazdką, a mąż jest sobie w polsce i muszę wszystko zrobić sama i szlag mnie trafi.......
jeszcze dziecko mi kopie w modem od laptopa hehe więc już raz się rozłączył.
a za miesiąc może łaskawie barbarzyńcy szwedzcy pozwolą mi posłuchać serduszka dziecka, chyba że tę ciążę sobie uroiłam ;)
ha ha ha

i nawet nie ma jak się wyżyć na mężu przez internet, czyli kończy się na tym, że jak on się tylko do mnie odzywa, to ja zaczynam go za coś opierdalać, bo mnie wqr.ia, że go nie ma i że mam skomplikowane życie i nic nigdy normalnie jak ludzie.......


miłego weekendu i chyba się odezwę w lepszym humorze ;)
 
witam dopołudniowo

Malinna - u mnie w domku od kilku lat jest tradycja robienia na okrągłe rocznice w prezencie tabla ze zdjęć (jam nie chwaląc się zaczęła), zawsze się staramy aby były tematyczne i tak moja babcia dostała na 80 urodziny tablo "moja rodzina", moja mama na 50 tablo "moje podróże", moja siostra na 40 - tablo "moje macierzyństwo" itd. Wklejamy do antyramy kilkadziesiąt najfajniejszych fotek w różnych kształtach i pozycjach, które tworzą barwny kolarz, jest przy tym zawsze dużo zabawy, bo robimy to wspólnie. Ale rok temu moja mama zaszalała, wybrała kilkaset naszych wspólnych zdjęć i zrobiła mi i mojemu mężowi na urodziny mega cyfrowe tablo "MY", które zamieszczam:
got (Medium).jpg - na prawdę super pamiątka ;-)

Co do przekąsek - niedawno robiłam imprezę z nimi i mam kilka wybranych z przepisami, chciałam umieścić na wątku kulinarnym ale mi odrzuca załącznik a nie bardzo chce mi się wszystko przeklejać więc jak chcesz to podeślij mi na priva adres e-mail to Ci prześlę załącznikiem - może coś się przyda ;-)

Nabosaka - jak mnie moja mama do szewskiej pasji doprowadza czasem to zamykam oczy, robię głęboki oddech i mówię do siebie: spokój Kaśka - ucz się, Twoje dzieci na tym skorzystają! :-D (oczywiście ucz się czego nie robić w przyszłości swoim dzieciom ;-) ) ... a i tak będzie pewnie dokładnie tak samo... :-)


Mamulki u nas leje i ciemno, a idę dziś do teściów na obiad i miałam tam poleżeć w leżaku na ich mega wielkim balkonie... w słońcu... biednemu zawsze wiatr w oczy! :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny :-)
Od jakiegoś czasu nic nie pisałam a to dlatego że mam swoje złe dni ostatnio :eek: jakaś deprecha mnie dopada,pogoda też kiepska,zimno i deszczowo więc swoje efekty też daje.Dziewczyny tak się cieszę że u was wszystko w porządku i waszych fasolek mam tylko nadzieję że i ja się doczekam swojej......myślałam jakiś czas temu że jest ok ale nie jest mam takie dni kiedy poradze płakać i nie potrafię przestać :-(To tyle z narzekania :tak:
Pozionka gratulację :-D:-D 3mam kciukasy żeby wszystko było w porządku &&&& :-)
 
Harash myslę że nie ma się czym przejmować skoro nospa pomogła;))
z Gabi bolał mnie na prawde mocno i wszystko było ok.

Gabrysia nadal śpi z nami ale chyba nadszedł czas żeby ją oduczyć!:)))

Dziewczyny wiecie ci na wzdęcia dobre????
 
Mąż pojechał do fryzjera to mam chwilę na poczytanie;) tak się emocjonuje tą nową pracą że nawet przez sen gada. Dzisiaj mówi tak "jeszcze dwa samochody zostały do zarejestrowania" haha, ja myślałam że umrę ze śmiechu a on wkurzony że go budzę śmiechem i że sie dziwnie zachowuję;P

Katjusza fajny pomysł takie tablo. Nawet troszkę podejrzałam Was ale nie mogę za bardzo powiększyć.

Poziomki gratuluję dzidzi:) tak się patrzę i patrzę na to zdjęcie z suwacza i nie wiedziałam co to jest bo od początku myślałam że Ty też w marcu spodziewasz się maluszka:) aż doczytałam wcześniej hehe
 
Dziewczyny życzę wam miłego weekendu :-) oby był słoneczny i ciepły ;-) A ja uciekam sprzątać i gotować.Postaram się odezwać znów jak tylko będę mogła :-) :tak:
 
reklama
Mąż pojechał do fryzjera to mam chwilę na poczytanie;) tak się emocjonuje tą nową pracą że nawet przez sen gada. Dzisiaj mówi tak "jeszcze dwa samochody zostały do zarejestrowania" haha, ja myślałam że umrę ze śmiechu a on wkurzony że go budzę śmiechem i że sie dziwnie zachowuję;P

Katjusza fajny pomysł takie tablo. Nawet troszkę podejrzałam Was ale nie mogę za bardzo powiększyć.

Poziomki gratuluję dzidzi:) tak się patrzę i patrzę na to zdjęcie z suwacza i nie wiedziałam co to jest bo od początku myślałam że Ty też w marcu spodziewasz się maluszka:) aż doczytałam wcześniej hehe
To dlatego że zasiedziałam się z dziewczynami;)))
 
Do góry