reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

jestem za moderowaniem tego...bo faktycznie...nie bylo mnie 2 dni a tu z 15 nowych tematów ... więc lepiej gdyby ktoś chciał mieć to pod kontrolą :-D
 
reklama
ola 3mam za was kciuki odpoczywaj:*

dobry pomysl z tym moderatorem:)

mnie nie bylo 3 dni a wy tak skrobiecie:)

dobrze ze w koncu deszcz spadl:)
 
A u mnie dzisiaj odmiennie słoneczko świeci jest cieplej niż ostatnio:-D aż chce się iść na spacerek :tak: dobra idę coś gotować bo chłop wróci głodny a ja jeszcze nic nie mam zrobione :-D a nawet nie mam planów na obiad co mi się chce :eek:
Miłego popołudnia wam życzę :-);-)
 
no to widzisz, przekazałyśmy ci pogodę, ale ja się z tego cieszę, troszkę ochłody nam się przyda.:tak:
ja za to dzisiaj wymyśliłam obiad, że m spadnie ze stołka jak mu zaserwuje, ale za mną chodzą dziwne rzeczy.mam nadzieję, że chociaż będzie miało to smak. zrobiłam krokiety z parówką, serem żółtym i keczupem :-D a do tego kapustka pekińska, jeszcze barszczyk dorobię. jak na to się patrzę, to ten mój obiad kupy się nie trzyma:zawstydzona/y:
 
Harsharani jako takiej choroby nerek nie mam. Po drugiej ciąży często oddawałam mocz, pierwsze usg nic nie wykazało a jak byłam parę miesięcy później to na prawej nerce był złóg 1cm, ale urolog powiedział mi wtedy, że może to byc tylko skupisko piasku i żeby dużo pic. Fakt, ja bardzo mało piłam, nie przywiązywałam do tego większej wagi no i teraz mam. W maju ten 1cm zamienił się w 6mm, ale na lewej pojawił się 3mm. No i teraz mam trzy. Ten 6mmm teraz jest 5mm, ale i 3mm i na lewej też 3mm. Niby to nie są duże, ale szsukam sposobu co by tu jeszcze jakimiś naturalnymi sposobami pozbyc się tego. Nigdy nie miałam problemu z nerkami, a Tobie co dolega ?
Scarletka jestem pewna, że obiad będzie pyszny:-) Czasami takie specyfiki są wyjątkowo dobre:tak:
Witam nowe mamusie!!!
Życzę Wam miłego dzionka :)
 
reklama
u mnie z obiadami ostatnio kiepsko, moj musi sobie jakos radzic bez ;-)dobrze, ze rozumie :)
ale dzis moze chociaz jakas zupke ugotuje, cobym i ja troche zjadla.Mojemu dorzuce jakiegos mieska lub kielbaski (do barszczu) i jakos to dzis bedzie.
A mama cos kolo 4 sierpnia chyba przyleci to mi meza troche podkarmi :-D

scarletka ser jak ser,ale z parowka to ja krokietow jeszcze nie jadlam :-D no ale co kobieta w ciazy smaki ma to trzeba jakos to przetrwac :-D smacznego zycze, a twojemu napewno smakowac bedzie.
 
Do góry