reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

poziomki ja również miałam w pierwszej ciąży chyba leniwe jajeczko, bo test ciążowy wyszedł mi pozytywny dopiero 2 tyg po terminie spodziewanej @:szok: od początku wiedziałam, że będzie ciąża, ale testy raz za razem wychodziły negatywne. po pierwszym pozytywnym teście na drugi dzień byłam już na usg i okazało się, że to 6 tydz. dlatego nie zbadane jest ciało kobiety:-)
 
reklama
Tyle kasy co puściłam na testy och szkoda gadać i nie mam ani jednej pamiątki:-(
Słyszałam o dziewczynie która właśnie w ramach pamiątki zrobiła test w 3 m-c i też nie wyszedł
 
A ja mam zapalenie pecherza. To podobno wlasnie powod moich bolesci brzucha. Pierwsza wizyte u poloznej mam 5sierpnia. Takze jeszcze poczekam:wściekła/y:
Milego dnia dziewczyny. Ide suwaczek skombinowac.
 
Hej Kobitki ;)
kiedy ten piątek nadejdzie i usg.... boze jak ten czas teraz wolno leci ..... juz chce serduszko zobaczyc mojej fasolki *.* hmm
Ja w sumie nie mam jakiś szczególnych dolegliwości hmm bardzo bola mnie piersi i mam rozlegulowany sen , jestem bardzo rozleniwiona nie wiem co ze soba zrobic, niby jesc mi sie nie chce, ale cos bym zjadla najbardziej słodkie ale nie moge bo jestem otyła nie moge sobie pozwolic na dodatkowe kilogramy niz przewidziano...
Pozdrawiam wszystkie Marcóweczki
Ps. jak stworzyć sobie taki suwaczek ?
 
czesc gwiazdy

ale dziergacie normalnie poczytałam was ale juz nie pamietam co której mialam odpisac.......... wiec tak ogólnie
cyckami to ja zawsze maiłam problem bo za małe jak to moj mąz mówi przyciski od windy jednym takim fajnym momentem gdzie sa wieksze to ciaza ,choc po pierwszej mi oklapły i staly sie mniejsze niz przed ,teraz mam nadzieje ze mi nie opadą bo chyba znikna na dobre i tylko sudki zostna jak u faceta:-D

u mnie w pierwszej ciazy test wyszedł bardzo szybko natomiast w drugiej chyba 10 zmarnowalam zanim zobaczylam 2 krechy..........

kurcze laski najadłam sie lodów czekoladowych a teraz mi niedobrzeeeeeeeeeeeeeee ja sie załamie no!!!!!!!!!!!

w niedziele msze sie wybrac na jakies klikanie fotek bo juz dawno nie bylam a to jak nałóg ehheehhe

Misters-
http://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html
prosze linka do suwaczków wszytsko jest ładnie opisane jak krok po kroku zalozyc suwaczek powodzenia
 
a u nas pogoda dzisiaj do bani i cały dzień mży, to zrobilismy sobie wypad na promocje do galerii, wykupiłam pół sklepu, ale za to jaki humorek się zrobił:-) do tego zadowolona jestem, bo młodego też obkupiłam, będzie już miała do przedszkola. ledwo się powstrzymałam żeby nie zrobić zakupów dla maleństwa, ależ były cudeńka. tylko co mi z 15 różowych szmatek kiedy urodzi się chłopak, dlatego zrezygnowałam:tak:
 
a u nas pogoda dzisiaj do bani i cały dzień mży, to zrobilismy sobie wypad na promocje do galerii, wykupiłam pół sklepu, ale za to jaki humorek się zrobił:-) do tego zadowolona jestem, bo młodego też obkupiłam, będzie już miała do przedszkola. ledwo się powstrzymałam żeby nie zrobić zakupów dla maleństwa, ależ były cudeńka. tylko co mi z 15 różowych szmatek kiedy urodzi się chłopak, dlatego zrezygnowałam:tak:

ahh ten zdrowy rozsądek :-) gdybyś kupiła to teraz byłabyś w błogostanie oglądając cały czas te cudeńka :-D

pinka
- ja zmarnowałam chyba z 10 testów ale wyszły mi dwie krechy dopiero trzeciego dnia od spóźniającej się @ ... więc troszkę byłam niecierpliwa :-D
 
reklama
Do góry