reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Dziewczyny ja jadłam kasze manną z ogórem i kotlety z chlebem i musztardą i dzemem i ogórem:-) a jakie to było pyszne

Może i ja niebawem dołącze:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki

Dawno mnie tu nie było ale na weekend byłam nad wodą...musiałam sie ochłodzić... te upały...Na szczeście teraz już się zchłodziło i pada deszcz:-)
a mdłości dziś niemiłosierne...
 
no ale byłaś już u ginka? :-)
Ze mną nie jest tak łatwo:-D
W 1 ciąży nie pamiętam ale w 2 było tak:
od samego początku wiedziałam że jestem w ciąży,dzień przed @ poszłam do gin i powiedziała że macica jest lekko powiększona i może jest coś na rzeczy. Potem dostałam niby @ ,nie tracąc nadziei poszłam na usg i powiedziano mi że nie jestem w ciąży(niestety usg robił radiolog). Moje przeczucie nie dawało mi spokoju i poszłam na hcg i wynik był niejedoznaczny więc powtórzyłam badanie za 2 dni i było już pewne. Oczywiście wiek na usg nie pokrywał się z @. Z tego wynika że mam albo pózną owu albo leniwe jajeczko które wędruje trochę dłużej :-D.
Teraz sytuacja się powtarza tylko że ja mam trochę więcej cierpliwości. Mam wszystkie objawy i 8.07 miałam niby@. W środę zrobię hcg. Nawet mama stawiała mi karty i dziecko przy mnie widziała:-D,oczywiście zwaliłam to na te co już mam;-)
 
reklama
Ze mną nie jest tak łatwo:-D
W 1 ciąży nie pamiętam ale w 2 było tak:
od samego początku wiedziałam że jestem w ciąży,dzień przed @ poszłam do gin i powiedziała że macica jest lekko powiększona i może jest coś na rzeczy. Potem dostałam niby @ ,nie tracąc nadziei poszłam na usg i powiedziano mi że nie jestem w ciąży(niestety usg robił radiolog). Moje przeczucie nie dawało mi spokoju i poszłam na hcg i wynik był niejedoznaczny więc powtórzyłam badanie za 2 dni i było już pewne. Oczywiście wiek na usg nie pokrywał się z @. Z tego wynika że mam albo pózną owu albo leniwe jajeczko które wędruje trochę dłużej :-D.
Teraz sytuacja się powtarza tylko że ja mam trochę więcej cierpliwości. Mam wszystkie objawy i 8.07 miałam niby@. W środę zrobię hcg. Nawet mama stawiała mi karty i dziecko przy mnie widziała:-D,oczywiście zwaliłam to na te co już mam;-)

no ale z ciekawości nawet testu nie robiłaś ? :-D
 
Do góry