reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

mnie też często dopada zgaga:-( paskudne uczucie więc wiem, najczęściej nic z nią nie robię, sama przechodzi, a czasem biorę rennie. Harsharani wszystko to co nie dozwolone oprócz alkoholi najlepiej mi idzie, dlatego się nie dziwię, że cierpię:angry:
pinka ja też dostaję oczopląsu od tych tematów i nie nadążam. udzielałam się na innym forum, gdzie życie toczyło się tylko w jednym wątku i może przez to nie mogę się przyzwyczaić, że tutaj tak to wygląda. ale jednak widzę też dobre strony tych wątków, bo są posegregowane, jak nie chcę czytać o mdłościach, czy wyprawce, to sobie odpuszczam i zaglądam do was na główny;-)

my po dniuj na działce brudni, ale zadowoleni, najważniejsze, że dziecko zachwycone. całę szczęście, że u nas zaczęło teraz padać, od razu się lepiej zrobiło.

mój m dzisiaj pół dnia biegał z miotłą po działce, bo się nam przyplątał jakiś kot, a jemu się wydawało, że to chodząca, zagrażająca toksoplazmoza hahahahaha i nie pozwolił ani mnie ani dziecku się do niego zbliżać:-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny!:-)
Nie było mnie jakiś czas, ale złożyło się na to trochę spraw z różnej półki i ani nie miałam czasu, ani weny.
Czytam tak o waszych dolegliwościach i powiem Wam, że nie też trochę wzięło. Czuję się słaba, senna i niby mam na coś ochotę a jak zjem to mnie mdli - choc nie wymiotuję. Masakra! A domkiem, dziecmi trzeba się zając a ja tak chętnie bym powypoczywała. Cóż, uroki macierzyństwa:-D
Piersi wcale wiele mi nie urosły i są miękkie, nie bolą. Brzuch już bardziej, niestety.
Dziewczyny ja trochę z innej beczki, bo wiem, że w sumie to powinnam na innym wątku, ale tu zagląda więcej dziewczyn. W sobotę byłam na USG nerek. W prawej są dwa kamyki 5mm i 3mm, w lewej 3mm i lekki zastój moczu co oczywiści może się zdarzyc w ciąży. Dobija mnie to strasznie. Wiem, że kamyki nie są duże i że wogóle nie muszą się ujawnic, tym bardziej że żadnego ataku nigdy nie miałam. Ze mnie straszna panikara jest i już mam negatywne scenariusze:-(. Dużo piję, a od kilku dni także wodę Jana, biorę tabletki z żurawiną i także piję takie soki. Na początku już pytałąm, ale jeśli nowe mamusie mają tego typu doświadczenia to będę wdzęczna za każdą radę.
Pozdraiam Was serdecznie!
 
nastoria niestety nie pomogę w sprawie nerek, bo nie miałam takich dolegliwości, ale myślę, że jak nigdy nie miałaś z nimi problemu, to i dotrwasz spokojnie do końca ciąży.
ja bym się na te twoje piersi zamieniła :tak: bo moje nie dość, że duże przed ciążą, to teraz biją rekordy, muszę kupić nowy staniki, bo mi się ze starych wylewają, a do tego twarde jak arbuzy:-D
 
Scarletka ja pomimo tego, że zawsze byłam szczupła to piersi miałam spore. Córkę karmiłam 2 lata i 2 -ce a synka tylko 8m-cy, nie najadał się , płakał i odpuściłam. Piersi opadły co jest naturalne, ale od tamtej pory nie mogę sobie dobrac stanika. Jak w obwodzie dobry to miseczki za małe i na odwrót. Współczuje dużych piersi, bywa niewygodnie. A....i dzięki za odpowiedz:tak:
 
z doborem stanika też mam problem od wieków, na 10 które mierze, może 1 nadaje się do chodzenia:wściekła/y: fakt duże piersi niewygodne, ale jak się żalisz na nie przy facecie to sie puka w łeb, czego ja od nich chcę:-D
 
No tak, to taki plus, że facet nie narzeka:-D
Kurcze, suwaczek mi nie wchodzi. To moja, nawet już nie wiem która próba. Wchodzę na suwaczki na BB, kopiuję pierwszy kod, wchodzę na mój profil i wklejam ( czy jeszcze trzeba coś wcisnąc?) Wciskam 'dodaj wpis' i już mam 3 suwaczki, ale żaden się nie wyświetla.
 
Ostatnia edycja:
Usmialam sie z chodzacej toksoplazmozy :)

Nastoria, a co chcesz wiedziec?
Ja cierpie na chorobe nerek i w sumie orientuje sie w temacie.
 
nastoria ja jak chciałam wkleić więcej niż 3 suwaki, to mi się właśnie nie wyświetlały, może limit przekroczony
harsharani a co do tej toxo to ostatnio przerabialiśmy strach, że te nasze problemy i poronienia, to może przez nią, badałam ją 2 razy na wszelki wypadek, ale było ok, ale histeria faceta pozostała:-D
 
Nastoria, ja miałam swego czasu 4 suwaczki,:tak:. Chyba jest ograniczenie co do wielkości suwaczka lub miejsca w sygnaturze:tak::dry:. A Twoje suwaczki widzę:tak:. A zaznaczyłaś pod oknem odpowiedzi w Opcjach Dodatkowych Pokaż Twój Podpis:sorry2:?

Dziś znowu nocka pieczenia mnie czeka a z rana mieszkanie ogarnąć żeby M za bardzo się nie wysilił podczas mojej i młodych nieobecności;-):tak:.
Miłej nocki babeczki:-).
 
reklama
Hej dziewczny. Mam na imie Joanna i jestem w 6 tygodniu ciąży:-)
To moja pierwsza ciaza, wymarzona, udalo sie co prawda w pierwszym cyklu:-)
Jeszcze nie byłam u lekarza, mieszkam w UK a tutaj niestety tak szybko nie chca ciezarnych widziec. :-(
Od wczoraj boli mnie brzuch dosc mocno. I krzyż. Troche sie denerwuje, bo boli juz od 6h non stop, nie przeszło nawet po nospie. Jutro pojde do mojego rodzinnego, moze gdzies mnie wysla, cos poradza.
 
Do góry