reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hejo laski

ja dzis sprzatam bo to jedyny dzien kiedy mam wolne!!!!!!!!!

ja wpadam z taką propozycją nie koniecznie musicie sie ze mna zgodzic a mianowicie:)

zauwazyłam ze pojawia sie duzo bezsensownych tematów tak naprawde mówiacych o jednym tylko inaczej sformułowanych podam wam przykłady:-)
- co na mdłosci
-czego nam jesc nie wolno
-100 pytań do
nie mozna wziasc tego w jeden temat np: 100 pytan do i zamieszczec tam informacie na temat tego co w ciazy wskazane a co nie........
-nastepne-
nasze starszaczki- nik tak nie pisze na tym watku tylko jesli ktos chce napisac o swojej dziecinie to pisze na ogolnym....
zakupy marcówek i wyprawka- tez mozna pisac o ty na jednym watku
- tak samo jakas nowa dziewczyna otworzyła nowy temat po to aby tylko by zadac pytanie mowa tu o buziaczek1
bo robi sie laski bałagan

i nie wszytskie napewno znajdziemy czas aby klikac po wszystkich tematach a jeszcze kilka sie ich pojawi........to taka moja sugestia
zrobicie jak bedziecie chciały


pozdrawiam i spokojnej niedzieli
 
reklama
Witajcie:-).
Zgadam się z Pinką odnośnie zakładania nowych tematów:tak:. Jestem moderatorem na Lublinie i też powielały się tematy, typu - jaki gin, pediatra, neurolog, ortopeda - połączyłam wszystkie w jeden :-p:tak:- Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone:-) i od razu przejrzyście się zrobiło:sorry2:. Każdy temat zajmuje jakąś cząstkę serwera głównego a "zaśmiecanie" forum spowalnia jego pracę:sorry2::tak:. No tyle spraw organizacyjnych ode mnie:-).
Jak samopoczucie u Was? U mnie z rana znowu skwar, pogrzmiało, popadało 5 minut i na razie fajny chłodek ale coś jeszcze wisi w powietrzu. Dolegliwości brak.
Miłego dnia a wyjeżdżam jutro popołudniu:tak::-).
 
Jedzenie które może pogorszyć objawy:

Czekolada – rozluźnia dolny zwieracz przełyku na granicy z żołądkiem.
Kawa i alkohol – zwiększają wydzielanie kwasu.
Cebula – rozluźnia zwieracz przełyku.
Tłuste jedzenie – zwiększa wydzielanie kwasu.
Napoje gazowane – bąbelki i zawarty w nich gaz dodatkowo rozdymają żołądek.
Soki cytrusowe i pomidorowy – są kwaśne i zwiększają kwaśność treści żołądkowej.

Tego nie oczywiscie.
Domowy sposob to mleko, ale z doswiadczenia wiem, ze pozniej bedzie tylko gorzej. Podobnie z mieta. Mi chyba migdaly pomagaly.
 
Dziewczyny wyprowadziłam się na wieś i kiosku nie mam pod ręką:-)
Ta zgaga może być spowodowana ciążą:-) a nie dieta bo wszystkich powyższych nie jadam:tak:
 
reklama
Do góry