reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej
Dziewczyny od paru dni dokucza mi głosne burczenie brzucha aż sama słysze , ciagle cos tam mi sie przelewa , odczuwacie cos takiego ? czy mam sie niepokoic ? nigdy na takie cos nie zwracałam uwagi ale teraz slysze naprawde glosno i czesto i nie na pusty rzoladek bo jadlam sniadanie ehh Kiedys wydawalo mi sie ze odczuwam jakies tam ruchy a teraz jakos nic nie odczowam .. juz sama nie wiem T.T
 
reklama
Mistres,ja sie nie spotkalam z takim czyms.
Ale tak na chlopski rozum sobie mysle, ze w sumie podczas ciazy wszystko tam sie kisi w bardzo malej przestrzeni to moze dlatego takie cos?Albo moze jest to spowodowane zmianami w przemianie materii?
 
Witam sie obiadkowo;-)
Własnie na kuchence pyrkocze gulasz i zaraz wstawie kasze;-) a potem moze jakies pranko sie zrobi...
Widze ze wcale nie zauwazyłyscie ze mnie wczoraj nie było:-(,miałam wizyte u kolezanki(dostałam od niej pare rzeczy dziecieco-porodowych bo ona rodziła w styczniu) i potem spacerek a po obiadku dwie krotkie fuchy;-)
Dzis pogoda pod zdechłym Azorkiem,masakra,zimno i ciemno i mrzy deszcz,blee
Ewi co do brata to znam taka sytuacje z autopsji,moja starsza siostra mieszka z moja mama i ciagle jest problem z tym zeby dokładała sie do czynszu i zycia a mama ma tylko tysiaka emerytury i połowa z tego idzie na opłaty ale przeciez siostra ma mnostwo innych ''wznych''rzeczy na głowie a nie pomoc mamie.Kiedys mieszkalismy razem z nimi we czworke na dwoch pokojach,to było okropne,wieczne kłotnie o pieniadze i wyjadanie z lodowki itd.Ja mysle ze sa to niestety typy niereformowalne i nawet z wiekiem im nie przechodzi(siostra ma 34lata) moze jak pojda na swoje to zmadrzeja.
Paulawitaj nowa marcoweczko,ja tez na 7marca mam termin,napisz cos wiecej o sobie.
Bosonozko choroba zawsze wybierze nie odpowiedni moment,jesli to zatoki to zrob to co radziłam Futrzaczkowi,umyj głowe z masazem i susz włosy nagrzewajac tez zatoki i głowe ciepłym strumieniem suszarki,zatoki lubia takie wygrzanie no i inhalacje z inhalolu,a na katar polecam sudafed tylko nie wiem czy w ciazy mozna,jesli to angina to moja laryngolog poleca okłady na szyje,posmarowac grybo tłustym kremem i na to ligline lub wate nasaczona spirytusem(ale nie salicylowym) i na to gruby szalik,naprawde pomaga.Zycze zdrowka.
a i jeszcze jedno ,moja siostra pare tygodni temu poleciała do Irlandi pod koniec choroby(zatoki i angina i po słuczce rowerowo samochodowej wiec miała kołnierz ortop.)) i nie narzekała na bol ale po powrocie rozchorowała sie jeszcze bardziej.
 
Hej Mamusie :)

ja dziś po przebudzeniu czułam się potwornie :eek:
Wyprawiłam męża do pracy i położyłam się spać.
Właśnie się obudziłam i czuję się już znacznie lepiej.

Wczoraj kupiliśmy komodę.
Mam nadzieję, że pomieścimy się w niej z rzeczami dla dwójki bąbli.
Teraz będziemy czaić się z łóżeczkami.

A jak Wy macie już wybrane mebelki? Pochwalcie cię :tak:

Mistres mi głośno (głośniej niż przed ciążą) burczy w brzuchu jak jestem głodna.
A ostatnio często się to zdarza :tak:

Witaj natpaula

Miałam badania na HIV, bezpłatnie w ramach programu Zdrowie, Mama i Ja.
Wydawało mi się, że to badanie jest obowiązkowe dla kobiet w ciąży.
A przynajmniej uważam, że tak powinno być.

Pinka liczymy na dwóch chłopaków albo na parkę, mam nadzieję, że dowiemy się już za 13 dni :)

Bosonóżka ech! jaka szkoda.Szukam bratniej duszy do chodzenia na spacery i na aqua aerobik. Chciałam się też zapisać do Puelli na zajęcia aktywne 9 miesięcy.
Planujesz powrót na Kabaty?
 
Witam nowe mamusie :)

Harszka nie denerwuj się na swojego mężczyznę, przecież (taj, jak ja mojego) kochasz K. między innymi za to jego złote serduszko (;) a że ma to skutki uboczne, no cóż.. trudno.. brałyśmy z dobrodziejstwem całego inwentarza ;))))

Ewi masz rację, że może z pozoru nie wyglądać, że zmiana to klimatu pomogła, ale na początku roku pojawiła mi się torbiel na prawym jajniku (na lewy zaleczyłam w ubiegłym roku tabsami) i ona pewnie trochę nam opóźniła zafasolkowanie. Ale jak się starasz dwa lata, to coś musiało w końcu pomóc ;))

Ps. Moja Julcia wczoraj rano sobie pobulgotała trochę i cisza od tamtej pory.. Mam nadzieję, że u niej tam w środeczku wszystko gra..
Chyba zaczynam schizować, bo wizyta u lekarza się zbliża ;p
 
hej dziewczyny .. jedna z was do nas napisała na majówki...

my też się zastanawiamy co dzieje się z poziomki..
ostatnio logowała się 29.09 i więcej nie wchodziła na bb:-(
nie wiemy co się z nią dzieje...
jedna z nas miała z nią kontakt na prv
ale właśnie po ostatnim jej logowaniu kontakt się urwał...

mamy tylko nadzieję że wszystko z nią ok...
może nie ma dostępu do neta albo wyjechała na jakiś urlop.... nie wiemy same i się o nią martwimy:-(
 
reklama
Do góry