reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dziewczyny nie mogę sobie poradzić z wklejeniem suwaczka ze strony lilypie.com. :baffled:
Może któraś z Was łopatologicznie powiedzieć mi krok po kroku co powinnam zrobić i gdzie wkleić
Jak zrobić suwaczek np ze strony : Lilypie : Free Baby stuff : Updated 23 Aug, 06..
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz BBCODE i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9. Wklej skopiowany adres. Powodzenia!
 
reklama
No i po wyroku. Chin póki co nie będzie. Mam anginę i lekarka zapowiedziała stanowczo, że jak gdzieś polecę teraz i to jeszcze z taką zmianą klimatu, to zrobię sobie duże kuku. Prezes przeżył. Pyta czy dolecę za 2 tygodnie. A ja nie wiem :-( Się zobaczy.

Hej Mamusie :)

Wczoraj kupiliśmy komodę.
Mam nadzieję, że pomieścimy się w niej z rzeczami dla dwójki bąbli.
Teraz będziemy czaić się z łóżeczkami.

A jak Wy macie już wybrane mebelki? Pochwalcie cię :tak:


Bosonóżka ech! jaka szkoda.Szukam bratniej duszy do chodzenia na spacery i na aqua aerobik. Chciałam się też zapisać do Puelli na zajęcia aktywne 9 miesięcy.
Planujesz powrót na Kabaty?

Olenolek, ja też jak czytasz, nie czuję się dobrze. A komody przywożą mi dzisiaj, ale to komody dla mnie i M., nie dla Stelki.

Co do mebelków - ja już wybrałam, Fiorentino. Zajrzyj na wątek u urządzaniu pokojów - sporo tam fajnych rzeczy.

A na Kabaty już powrotu nie planuję. W maju wprowadziliśmy się na Żoliborz do większego mieszkania kupionego już pod kątem dzieciaczka i dobrze nam tutaj. Mieszkamy przy kanałku i pięknym parku - z klatki wychodzę w zasadzie bezpośrednio do parku - będzie gdzie spacerować. Ale jakby co - zapraszam serdecznie na Kępę Potocką :-)
 
Kurcze, chce mi sie troche dopracy, poruszac sie itp., ale dzis odkurzylam samochod, godzine bylam na shoppingu i ta rwa mnie tak boli :( jak ja bede pracowabac, skoro to praca fizyczna :( chyba przejde sie do tego lekarza jeszcze raz, jedynie college mi zostanie z rozrywek w ciazy.
\dzis nie mam na nic ochoty do jedzenia. No moze oprocz jablek czerwonych a w srodku bialych. W ramach obiadu zjadlam 2 i 2 mini muffinki cytrynowe. Fasolka sie gotuje dla tatusia,a ja zaraz jade na ploty do kolezanki.
Kocur w ogole dzis w domu sie nie pokazuje, w miare cieplo jest wiec pewnie gdzies spi. Futro mu uroslo i mnie budzi jak sie myje w nocy, bo sobie brzuch tak ciumka.
Widzialam dzis mamuske z moim ulubionym wozkiem Bugaboo w Ikei... jak tu przekonac mojego 'husbanda' ze on jest zajebisty. Znaczy, on wie, ze jest zajefajny, tylko, ze za drogi. Yhhh.

Zdrowia dziewczynki! i milego popoludnia
 
A moja Dzidzia ma czkawke :-)

Agacina, PŁACZ! ;) To zawsze K. przekonuje, chociaz na szczescie zwykle normalne argumenty skutkuja (zartuje oczywiscie, bo on sam wie, ze dla niego jest lepiej sie ze mna zgodzic...;-) )

Ja staram sie rozpracowac budzet wyprawkowy i gadalam z tesciem o tym co mam, a czego nie...No i na 100% dostaniemy przed swietami jeszcze 2 tys. od nich... Powinnyscie widziec moja mine, jak sie zdziwilam :-)

bosnozka, teraz doczytalam... moze w sumie dla Stelli lepiej ;-) Potrzebujesz troche odpoczynku tez!
 
aga_cina jeśli planujecie następnego bobaska za jakiś czas to na pewno lepiej kupić coś porządniejszego co będzie służyć dłużej :-D Przecież twój mąż też chce aby dziecku było wygodnie, a jakość niestety kosztuje - sądzę, że ty znasz swojego małżonka najlepiej i zapewne znajdziesz odpowiednie argumenty. Ja w ostateczności (jak już żadne słowne argumenty nie działają a bardzo mi na czymś zależy) zakładam ulubioną bieliznę mojego męża i wtedy zgadza się na wszystko ale staram się jak najrzadziej korzystać z tego.
 
My z malutką już leżymy w domku i przytulamy się z kotami. Zażyczyłyśmy sobie kapuśniaku i M. ma gotować po powrocie do domku. Jupi!

Bosonóżka no nie wierzę!!!!!!!
Ja 26 lat mieszkałam przy Kępie Potockiej. Dalej mieszkają tam moi rodzice.
Myślę, że będziemy umawiać się na spacerki ja chętnie do Ciebie dojadę metrem :)
Hihi, świat jest malutki! To ja zapraszam na Kępę, a w ramach rewanżu - pozostaje nam Las Kabacki.

Bosonóżka główka do góry, polecisz jak wyzdrowiejesz :* Masz wyrozumiałego szefa :)
Dzięki Malina. Prezes nie jest zły. Stwierdził, że więcej będzie ze mną kłopotu niż pożytku, a poza tym nie chce być ścigany przez mojego starego ;-) Sugeruje wylot za 2 tygodnie. Ale ja nie wiem, czy jeszcze chcę... Może mam nie lecieć? Może tak ma być?

A moja Dzidzia ma czkawke :biggrin2:

Ja staram sie rozpracowac budzet wyprawkowy i gadalam z tesciem o tym co mam, a czego nie...No i na 100% dostaniemy przed swietami jeszcze 2 tys. od nich... Powinnyscie widziec moja mine, jak sie zdziwilam :biggrin2:

bosnozka, teraz doczytalam... moze w sumie dla Stelli lepiej ;-) Potrzebujesz troche odpoczynku tez!
Jak to czkawkę?! Ty to czujesz?!! Wow!!!
I super, że teściowie Wam pomogą! Bardzo się cieszę!

Masz rację z tym, że pewnie z tym wylotem, to na lepsze wyjdzie. Tak sobie tłumaczę i już się w zasadzie przekonałam.

Ja w ostateczności (jak już żadne słowne argumenty nie działają a bardzo mi na czymś zależy) zakładam ulubioną bieliznę mojego męża i wtedy zgadza się na wszystko ale staram się jak najrzadziej korzystać z tego.
Meg, u mnie nie działa ;-)!!! Może dlatego, że za często zakładam różne seksi łaszki dla męża i to dla niego coś, co ma tak czy siak. Sama sobie odebrałam kartę przetargową przez moje dobre serce :-D!
 
reklama
Hej dziewczynki
Moja rwa mija po masażach, już mogę chodzić. W pracy mam urwanie głowy i niewiele czasu na pisanie na bb ale czytam was w miarę na bierząco.
Maruda-HIV jest zalecanym badaniem w ciąży ale nie refundowanym, bezpłatnie to badanie jest wykonywane jedynie "po ryzykownym zachowaniu" lub gdy NFZ denego województwa jakiś program profilaktyczny wymyślił i opłaca to badanie wszystkim chętnym. Ja płaciłam cośrednią cenę bo 30 zł
Bosa-widać tak miało być, pij cherbatkę z miodem i sie kuruj
Harsh-fajnie że teściowie sie do rzucą, u nas nie ma takiej potrzeby by rodzice czy teściowa pomagała ale moja mama już zapowiedziała że sponsoruje łóżeczko dla fistaszka - bo chce
 
Ostatnia edycja:
Do góry