reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Maruda - luzik:-D ja już z miesiąc (a może dwa ) temu poruszałam ten temat:-) i sporo dziewczyn tutaj miało badaną krew na obecność HIV...w końcu profilaktyka to profilaktyka... w ekstremalnym przypadku i u dentysty można się zarazić...
 
reklama
Anetka ja ostatnio chciałam mężowa zrobić niespodziankę i też piekłam murzynka ale już nie mogłam się doczekać kiedy będzie gotowy i wyjełam go przed czasem bo mi sie wydawał gotowy i okazało się że się spód nie upiekł;) ale i tak mi smakował hehe
 
Linea ja go brałam na ból głowy wywołany zatokami a przy okazji wyleczyłam zatoki. Może to przypadek ale mi pomógł:)
 
Wracam utrudzona... :-p nie no, tak poważnie, to jakaś porażka, połowa mojej grupy od prezentacji nie raczyła się zjawić, ani nawet usprawiedliwić swojej nieobecności. Uporałyśmy się z tematem w trójkę, zrobiłyśmy schemat i pozostało nam rozdzielić zadania. Sprzeciwów nie zniosę i będę gryzła!:crazy: Zabieram się do roboty i niech się gonią, jak coś im się nie spodoba :sorry: Nie obchodzi mnie jakie mają materiały, teraz muszą poszukać wg naszej wizji :rofl2:
A ja będę pisała o zmieniającej się roli kobiety na przestrzeni wieków oraz o modelach rodziny :nerd: A temat ogólny, to społeczna relacja płci... mrrr
 
Hej, ja tak znow z doskoku, poniewaz moj synek stwierdzil, ze sen w nocy to zbedna rzecz i prawie jak z niemowlakiem...pol nocy na chodzie...
do tego mam taki humor, ze lepiej nie gadac i jesli tylko ktos mnie wpieni dzisiaj jeszcze bardziej niz K. z rana to chyba uderze.
Ma podobny charakter jak Maliny maz- sam nie bedzie mial, ale komus odda... I teraz pomaga takiemu 18latkowi, ktory ma problemy w domu.
Nie chce byc wredna itd, ale to nie jest fajne zejsc w pizamie i spotkac jakiegos chlopaka spiacego na mojej kanapie i moze jestem bez serca, ale generalnie mam w dupie..I juz zapowiedzialam, ze jesli jeszcze raz go spotkam w domu to K. bedzie z nim mogl nawet w sypialni spac, bo mnie tutaj nie zastanie.
 
reklama
Harsharani znam to dobrze tylko u mnie brat pozwala spać kolegom jakby nie mieli swojego domu! Jeden na beszczela szedł sobie korytarzem w samych majtkach a na mój widok powiedział "siema" i spokojnie poszedł sobie do ubikacji... Mój M za to po kryjomu pożyczał pieniądze siostrom, matce. Teraz sie przyznał że kiedyś mama wzieła kredyt nawozowy i nie miała jak go spłacić to jej pożyczył (na wieczne oddanie) 6 tysięcy albo i więcej tylko nie chce sie przyznać... Siostrom przy mnie dał kiedys po 500zł na studniówkę. Teraz już się dla wszystkich dobre czasy skończyły bo ja kontroluję konto;) jako żonie mi wolno a wcześniej zawsze mógł powiedzieć że to jego kasa...

Paula witam:) napisz nam coś więcej o dzidzi i sobie;)
 
Do góry