reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Marta ja niestety muszę leżeć jak placek:( Jakby mnie ktoś zobaczył że na L4 z jedynką gdzieś jeżdzę pociągami to by dopiero było hehe W sumie to mam Corsodyllę więc mogłąbym szybko przemknąć tylko w taką pogodę to nawet nie chce mi się za okno patrzeć ehhh..
 
reklama
Witajcie dziewczyny w te słoneczne bynajmniej u mnie popołudnie. Co z tego, że słoneczne, jak humorku mi brak. Wczoraj takiego doła załapałam, że eh .... buty na ślub za ciasne. Trzeba kupić nowe eh .. a nogi mi nie spuchły, więc nie wiem jak ja te buty kupowałam ;/ do tego ciągły stres, że w sukienkę się nie zmieszczę i nie da się jej przerobić jak zbyt dużo mi przybędzie kilogramow a już kilka przybyło a do głubu jeszcze meisiąc ... do tego mieszkanie z teściami po ślubie i ciśnięcie sie w jednym małym pokoiku. Teraz jeszcze we dwójke to ok, ale potem we troje to sobie nei wyobrażam. Do tego staż mi się kończy za miesiąc, a szanse na zatrudnienie raczej marne. Umowy najprawdopodobniej nie dostane, czyli rok conajmniej bez pracy będę siedziała, bo w ciąży mnei przecież nigdzie nei zatrudnią, a pieniążki z nieba nie będą leciały :(
Ale Was swoimi problemami troszkę przytłoczyłam ...

kasienka77 co do tego, ze piersi przestały Cie boleć to się nei martw. Mnie bolały do ósmego tygodnia, potem raptem przestały. Tez przestraszona poleciałam do lekarza, ale okazało się ze wszystko jest w najlepszym porządku. U Ciebie na pewno też tak będzie.

cliford ja też w sobotę będę balowała na weselu u kuzyna :)

bosonóżka jak przyjdą ciuszki to daj znać czy płaszczyk jest dobry jakościowo, bo bardzo mi się spodobał i też chętnie bym sobie taki kupiła, bo powoli wszystko robi się na mnie z lekka przyciasnawe ...
 
futrzakowa, a co, szukasz jakiegoś? :-p nie oddam :laugh2:
nie mogę powiedzieć czy przystojny, bo ja świata poza moim mężczyzną nie widzę przecież ;-) ale brzydki na pewno nie jest :-p
 
Miłego popołudnia wam życzę :-D smacznych obiadków ;-):tak::-D ja zmykam się szykować bo jak mój wróci to uciekamy na miasto ;-) jeśli będę dała rady to zaglądnę jeszcze później :-)
 
Milenka jak masz suknię z gorsetem to będzie ok. Ja przed ślubem schudłam i gorset był za luźny i miałam cyrk wprawie do dnia ślubu bo odebrałam ją dzień przed. Buty Ci mogę pożyczyć jak 38;) raz założone i wprawie nie zniszczone;) albo idź i wymień swoje na większe:) i już:) A co do stażu to nie powinni Ci przedłużyć do dnia porodu jak jesteś w ciaży? Njgorzej to z tymi teściami za ścianą... Ale trzymaj się pomalutku i jakoś dacie radę:)

Futrzakowa jak chcesz współlokatora to ja Ci chętnie oddam swojego:) Za tydzień wraca z Hiszpanii i chetnie bym Ci go pożyczyła hehe Wysok 194cm, brunet o niebieskich oczach, umięśniony i pewnie nieżle opalony;) to jak reflektujesz?
 
Ostatnia edycja:
AAAAAAAA!!!

Jaka ja jestem wściekła! Mąż miał dzisiaj kończyć pracę w Warszawie i jutro zacząć w Lublinie a tu mu dzisiaj szef mówi że go nie puści bo jest mu potrzebny i że jednak nie zgadza się na ugodę stron i chce go w Warszawie do końca okresu wypowiedzenia czyli jeszcze dwa tygodnie a nowy pracodawca mówi że musi zacząć pracę do końca tygodnia! A najgorsze z tego wszystkiego że wyprowadził się dzisiaj rano z mieszkania i zdał klucze wynajmującemu! Katastrofa! Nie wiem po co mu ten szef kłody pod nogi kładzie??? Niech go zjedzą myszy tak jak szewca!!! Albo jakieś wielkie tłuste nutrie!!!

Na jaka umowe pracowal? I czy mial przepracowane 3 lata? bo jesli nie to obowiazuje go tylko 2 tyg wypowiedzenia. Moja Mama miala taka sama sytuacje 3 dni temu i szukalismy informacji....
a najlepiej niech zadzwoni do inspekcji pracy

Harsharani ja jedynie co słyszałam to jak jest sezon to fajnie jest pojechać na farmę i pozbierać owoce i jagody tanio i fajna zabawa,czasochłonne bo podobno te pola to hoho duże są :biggrin2: o jednych to słyszałam że są gdzieś koło Stok on trent więc kawałek jest ale superowa sprawa dla dzieci i pojedzą i ubawią się :-D

No, kawal Sabrina, az 40 minut :-D Bo my tak daleko od siebie nie mieszkamy (nie wiem czy wiesz gdzie Wolverhampton jest, ale ja ostatnio w Doncaster spoznilam sie na samolot....)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewi82 sukienkę mam taką hm nie wiem tylko czy mogę wkleić tu linka ? bo kiedyś zostałam skrzyczana :) http://anusia.u.re.pl/blog/czytaj/1943.html
Co do butów, to kupiłam 37, a właśnie powinny być chyba 38. Niestety zaposiałam paragon i ciężko będzie z wymiana. Pozatym kupiłam je już w lipcu, a wczoraj mnie naszło, żeby sobie w nich pochodzić i rozchodzić i dopiero się zorientowałam, ze ciasne są. A co do stażu to neistety jest to staż z Urzędu Pracy i niestety to nei jest tak jak z umową o pracę... nie muszą mi niestety przedłużyc ..
 
ale ladna :)

Milenka, co do linkow to chodzi o takie 'do poczytania', bo one sie szybko gubia na glownym, a ty dosc fajne zawsze znajdujesz i szkoda zeby sie zakopaly pod postami.
Mi w ciazy urosly stopy z 36,5 do 39...ale to w poprzedniej...i w lato.
 
reklama
Milenka chyba może być ciężko bo jest na zapinki z tyłu a nie wiązana ale powinni Ci dopasować w salonie kilka dni przed to ich obowiązek! Spróbuj wymienić buty, jak nie chodzone to powinni je przyjąć.

Harsharani on tam pracuje 2,5 roku. Ale on twierdzi że miesiąc wypowiedzenia ma... Zaraz poszukam na necie jak to jest... A umowę ma na czas nie określony.
 
Do góry