reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

futrzakowa, a co, szukasz jakiegoś? :-p nie oddam :laugh2:
nie mogę powiedzieć czy przystojny, bo ja świata poza moim mężczyzną nie widzę przecież ;-) ale brzydki na pewno nie jest :-p

no ja nie myślałam że mówisz o swoim mężczyźnie:-D tylko o jakimś "obcym" współlokatorze:-D hehe:-D zastanawiałabym się właśnie czy twój mężczyzna nie jest zazdrosny o niego:-D

milenka-
nie byłaś skrzyczana:-D tylko dawałaś fajne linki a tu na głównym one szybko zanikną :-) hihi:-) a suknia pierwsza klasa!

Ewi - kurde:-D jakbym nie miała męża i pasożytka to bym reflektowała:-D trzebabyło z 10 lat temu o tym mi powiedzieć a nie dopiero teraz:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hahaha:-D

czy tez tak macie wśród swoich znajomych ... szczególnie młodych mam, że jak wspomnicie coś o forum (bo czasem coś wspomnę a to o dolegliwościach czy konkretnych przypadkach) to nagle słyszycie "gosh! nie czytaj żadnych forum, nie wolno w ciąży!...bo potem tylko głupoty w głowie i niepotrzebny stres" ... już nawet nie chce mi się spierać:-) bo że czasem głupoty w głowie:-D to norma:-D ale przecież wy jestescie wszystkie kochane i cudowne dziewczynki idzieki wam wszystko jest lżejsze:-) i miło słyszeć że nie jestem sama:-) jeszcze mało brakuje a wyznam wam miłość:-D

Jakbym słyszała całą moją rodzinę i wszystkich znajomych dookoła. Ciągle tylko mi powtarzaja, że za duzo forum czytam, a w internecie to nic dobrego
hehehe
ale ja i tak wiem swoje. kto mnie lepiej zrozumie niz wy?
 
Ewi82 tzn. mi powiedzieli, że mi przerobią na wiązanie i nie będzie to problemem ewentualnie jak to nei wystarczy to bokami tez mi poszerzą :) ale ja na zaś się już martwię co będzie jak to nei wystarczy :)

Harsharani oki już załapałam o co chodzi z linkami :)
 
ale lecicie z postami, czytam, czytam ale juz brak czasu na naskrobanie jakiegos wiekszego posta, bo akurat smaze mielone, gotuje pulpety i rozgladam sie za moim wszedobylskim dwulatkiem,ktory jak nie siedzi w lodowce to chce wyciagac sztucce z szuflady, albo krecic kurkami od kuchenki.A jak go chwile nie widac to znaczy ze szybko trzeba sprawdzic co wykombinowal :-D
mielismy zabezpieczenia na szafki w poprzednim mieszkaniu, po przeprowadzce stwierdzilismy ze juz duzy chlopak i nie bedziemy zakladac...... nie wiem czy dobrze zrobilismy ;-):-)
 
Harsharani nawet nie strasz z tym rozmiarem buta. Ja normalnie noszę 40-41. Czyżby pod koniec ciąży groziło mi ...43:szok:
Milenka1986 poszukaj jakiejś pracy dorywczej. Nie wiem jakie masz wykształcenie, ale może jakieś korepetycje wchodziłyby w grę, albo pomoc jakiemuś maluchowi w odrabianiu lekcji. Jest teraz na to duży popyt. Albo odbieranie jakiegoś dziecka z przedszkola i zajęcie się nim do powrotu rodziców. Zawsze jakiś grosz by wpadł.
 
AAAAAAAA!!!

Jaka ja jestem wściekła! Mąż miał dzisiaj kończyć pracę w Warszawie i jutro zacząć w Lublinie a tu mu dzisiaj szef mówi że go nie puści bo jest mu potrzebny i że jednak nie zgadza się na ugodę stron i chce go w Warszawie do końca okresu wypowiedzenia czyli jeszcze dwa tygodnie a nowy pracodawca mówi że musi zacząć pracę do końca tygodnia! A najgorsze z tego wszystkiego że wyprowadził się dzisiaj rano z mieszkania i zdał klucze wynajmującemu! Katastrofa! Nie wiem po co mu ten szef kłody pod nogi kładzie??? Niech go zjedzą myszy tak jak szewca!!! Albo jakieś wielkie tłuste nutrie!!!

Ewi, a twój mąż nie dostał wcześniej na pismie zgody na porozumienie stron?
 
Milenka nie przejmuj się bo jak wiązana to nie będzie problemu:) Przerobiłam to nie tak dawno i teraz się sama z siebie śmieję po co się tak stresowałam:)

Futrzakowa 10 lat temu to on miał 12 lat więc nie wiem czy byłabyś zainteresowana hehe a teraz to takie młode ciacho;) Jakby mój brat widział co ja tu wypisuje to by mnie dobrze prześwięcił:) Ale już zapowiedział że jak wraca to robi imprezkę więc dlatego chetnie go oddam hehehe

Fifronka nie dostał bo nie spodziewał się że będzie mu to potrzebne, żył tam w bardzo dobrych układach do czasu jak widać...
 
Futrzaczku trzebabyło do mnie wpasc wczoraj,były schabowszczaki z mizeria;-)
Fifi sprobuj w aptece,te z wodorostow to zagramaniczne byłe chyba ISLA sie nazywaja czy jakos tak,a te drugie to tez u nas sa normalnie w aptece.
Koncia ja tez zawsze na pierwszy ogien kupowałam jakiec homeopatyczne leki ale ostatnio jak prosiłam w aptece o cos na mdłosci to pani powiedziała ze sie zmieniły przepisy i niewolno im bez zalecenia lekarza sprzedawac homeopatycznych lekow.
Milenka a buty sa skorzane? jesli tak to posmaruj je od wewnatrz denaturatem i wypchaj gazetami powinny sie rozszerzyc albo zanies do szewca,tylko buty musza byc całe skorzane,w srodku i na zewnatrz.
 
reklama
ale ladna :)

Milenka, co do linkow to chodzi o takie 'do poczytania', bo one sie szybko gubia na glownym, a ty dosc fajne zawsze znajdujesz i szkoda zeby sie zakopaly pod postami.
Mi w ciazy urosly stopy z 36,5 do 39...ale to w poprzedniej...i w lato.

Jak ja bym chciała, żeby mi stópki urosły.... marzenie moje to mieć rozmiar 36 i żadnych problemów z kupieniem butków. Bo teraz to ja mam tak 33/34. 33 jak letnie sandałki, a 34 pozostałe rodzaje. I uwierzcie, ale naprawdę nie jest lekko.
 
Do góry