reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Harsharani on tam pracuje 2,5 roku. Ale on twierdzi że miesiąc wypowiedzenia ma... Zaraz poszukam na necie jak to jest... A umowę ma na czas nie określony.


Dziewczyny, jak będziecie miały jakies pytania w temacie pracy, to piszczie do mnie na priv. Może nie znam się idealnie na wszystkim, bo jestem księgowa, ale kadry w kilku firmach tez prowadzę. Przy zatrudnieniu powyzej 6 m-ci i poniżej 3 lat rzeczywiście jest miesiąc wypowiedzenia.
 
reklama
Mi jak narazie nei urosły stópki, poprostu nie wiem jak kupowałam te buty. Chyba przy jakimś chwilowym zacmieniu :p I mam nadzieje, że mi nie urosną, bo mam przeciętnie 38 czyli rozmiar w sam raz jak dla mnie :)

A co do sukienki to chyba masz rację Evi ... nie ma co sie martwić na zapas. Co będzie to będzie.
 
Dobrze, że mamy to forum prawda?? Każda może się wyżalić, nawet wypłakać i zaraz zostanie pocieszona :))))

Piękna ta ślubna sukienka, cudo!!!!

A tej, która wkleiła foto schaboszczaka to nakopię do kuperka!!!! Bez takich mi tu ;) Od półtora miesiąca nie mogę patrzeć na świninę, jeszcze kawałek białej piersi kuraka przełknę, ale nic poza tym..
Mimo wszystko od 2 tygodni McDonald's za mną chodzi mmmmmm.. A do najbliższego mamy 20km.. Mężu obiecał, że jak będzie wypłatka, to w ten sam dzień lecimy :D Matko dawno się tak nie spłukaliśmy do zera ;)

Jeszcze 15 min i zmykam i nie odpalam kompa, aż do rana, więc litości Pączuszki ;))
Musi mi łepek trochę odetchnąć, bo wrzesień zapowiada się bardzo intensywnie i roboczo..

Futrzak może się kiedyś umówimy razem na zakupy do galerii bałtyckiej, co?? Ale byłaby beka ;D
 
Cześć dziewczyny niedawno się dowiedziałam że zamiast do kwietnióweczek dołączę do marcóweczek 2011. Jeszcze nie znam dokładnego terminu, ale chyba połowa marca :)
Jestem mamą rocznego brzdąca i szczęśliwą żoną od 3 lat. Zawodowo jestem weterynarzem, ale obecnie jestem na zwolnieniu chorobowym. Z objawów ciążowych narazie dopadły mnie: mdłości, ból bioder, senność ( o tak to szczególnie) zachcianki raczej nie jedzeniowe, mam straszną ochotę wszystko zmieniać , odnawiać, remontować...;)
Próbuję troszkę zorientować się u was na forum, więc więcej będę pisać po lekturze;)
 
malina - oczywiście:-) kiedy tylko masz ochotę:-) ja do galerii mam blisko więc to od ciebie zależy :-) oczywiście popołudniami:-) ...

milenka
- ja już wcześniej pisałam suknia pierwsza klasa:-) oczywiście chcę zobaczyć zdjęcia z tobą w roli głównej:-)

vioreczka
- witam goraco:-D mam nadzieje że szybko się zaaklimatyzujesz;-) to już drugi weterynarz u marcjanek:-D
 
reklama
na pewno coś dodam :) jak już będzie po. Ja się już martwiłam tą suknią, bo usłyszałam kilka opinii, że na ciążę się nie nadaje, a w salonie właśnie mi polecili, że na ciąże najlepszy model (fakt jest jeszcze empire, ale mi się zdaje, że to na zaawansowana ciążę bardziej).
 
Do góry