reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Harsharani ja jedynie co słyszałam to jak jest sezon to fajnie jest pojechać na farmę i pozbierać owoce i jagody tanio i fajna zabawa,czasochłonne bo podobno te pola to hoho duże są :-) o jednych to słyszałam że są gdzieś koło Stok on trent więc kawałek jest ale superowa sprawa dla dzieci i pojedzą i ubawią się :-D
 
reklama
Ewi no wiesz co ja to bym tego szefa hmmm moze mu jakas klatwe zesłac? a tak na powarznie to moze niech maz mu powie ze umowa ustna co do czego sie umowili wczesniej tez ma znaczenie i ze to jest bezprawne tak robic...
Fifi a sprobuj jeszcze jesc miod,tak normalnie łyzeczka,podobno łagodzi,no i moze musisz sie nawilzac od wewnatrz bo czasem taki bol to poprostu wysuszone sluzowki

Sprobuje napewno bo ja to nawet g****o bym zjadla jak by mi mialo pomoc :) A miodek lubie. A co masz na mysli z tym nawilzaniem wewnatrz?Bo ja duzo pije wody i wogole.
 
Ewi, łap ;-):tak::-)

jedzenie_schabowy.jpg
 
Nie wiem czy mozna w ciazy ale sa takie tabletki bodajze z wodorostow do ssania albo tymianek z podbiałem,proste i tanie,mi pomagaja przy bolu gardła,niestety czesto jest tak ze te przeciwbolowe tabletki własnie wysuszaja dodatkowo i robi sie koło zamkniete ;)
 
teraz to i ja zjadłabym kotleta z ziemniaczkami + mizeria....mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam... a dziś po pracy tyle do roboty że chyba jakiś makaron na mieście będę wcinać...
 
Marta nie znęcaj się nademną bo mi język do d..p ucieknie... Ale bym zjadła a tu w domu ani schabu ani ziemniaków... Jedynie tego pomidora mogę sobie zaserwować...

Ola jak znasz jakieś dobre sposoby na klątwy to dawaj!
 
mi farmaceutka poleciła tabletki homeopatyczne Boiron Homeogene 9. Miałam 1 taki dzień, że zaczęło mnie boleć gardło. Wzięłam 2 tabletki i mi przeszło. Ale ja mam tak, że bardzo szybko wyczuwam chorobę i zwalczam ją w zalążku, dlatego od paru lat nie chorowałam, a raczej kończyło się po 1-2 dniach max, a dookoła mnie ciągle ktoś chorował, szczególnie mój współlokator kilka razy w roku...:no: no i może dlatego czułam, jak mi jakiś zarazek próbował dokuczyć :-D
 
Ola dziekuje kochana chyba bede sie musiala przejsc do sklepu ze zdrowa zywnoscia bo ja tu za bardzo nie wiem gdzie szukac.Ale bede musiala sie postarac.
Marta ale smakowicie wyglada tez sie poczestuje. :)
 
reklama
Do góry