reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Hej kobietki ja wlaśnie wstałam o 14 :O dzis cos z cisnieniem czy jak, za kazdym razem jak wstawałam siusiu to w myslach " jeszcze troszke, jeszcze troszke" i tak do 14 hehe a polozylam sie kolo 1 w nocy 13 h spania :O jeszcze przespie poród :D
pozdrawiam was serdecznie, miłego dzionka
 
Ja też się witam, trochę późnawo ale od rana biegam ;-) zaraz znów muszę lecieć także wybaczcie moje kochane...

Harash...płaszczyk pierwsza klasa!!!;-)

Pastela...Wiktor się spisał na medal, uroczy!! ;-)

MArtuś..dziękuję za przepis - już wiem co jutro będzie na obiad !! ;-)
 
Witaj się i ja:)
Pastela - ale uroczy:> zuch chłopak:> i jak dostojnie wygląda:>

Harsh - daj znać co sądzisz o tym płaszczyku bo widziałam podobny na allegro i się zastanawiałam:) i napisz jaki rozmiar kupiłaś:)

Ja byłam dziś na wizycie, opisałam wszystko w odpowiednim wątku, ale ledwo żyję, bo okazało się, że zapomniałam powiedzieć lekarzowi o zmianie adresu zameldowania i wypisał zwolnienie na stary adres. W kadrach powiedzieli, że tak być nie może, więc musiałam lecieć jeszcze raz do niego i znów do pracy. Nie mam już siły na nic, a tu jeszcze pakowanie gratów przede mną. AAA w ogóle - w ramach prezentu od pana doktora dostałam dużo gazetek i broszur dla mam, a do tego próbkę płynu do prania dla dzieci i butelkę 125 ml Avent'u :> miłe to było, nawet jeśli dostaje je każda pacjentka;) no nic, zabieram się do roboty:) miłego popołudnia moje drogie:>
 
Aaaaaa! Ja się nie obrobię przed urlopem!!!! To jakaś syzyfowa praca!!! Na 5 maili odpowiedzianych, napływa 10 kolejnych - wszyscy, z którymi współpracuję na wieść o moim urlopie wpadli chyba w panikę, wrrr!

Pastela
, boski jest Twój Wiktor!!! Bardzo przystojnie wygląda i nie ma w sobie nic z krasnoludka. To już mały mężczyzna jest! W każdym razie spojrzenie ma zabójcze ;-)

Pestusia, to się nabiegałaś biedulo. Ja do takich "podarunków" podchodzę z rezerwą, bo jako stary marketingowiec wiem, że to reklama i tyle i drażni mnie, że lekarze są w to wciągani za pomocą różnego rodzaju "gratyfikacji".

Ech, oderwałam się na chwilkę, a teraz wracam do pracy i rwania włosów z głowy ;-)
 
Bosa - ja wieeeemmm, że to takie chwyty marketingowe...ale ta butelka jest taka słodka i chyba cieszy mnie zupełnie tak samo jakbym kupiła jakiś ciuszek dla Bąbla:> wiem wiem...łatwowierna jestem;)
 
truskawkaM podzielam twoje zdanie, wystarczy na godzinę forum opuścić i już nie można nadążyć z czytaniem zaległości :) A co do poparzeń żelazkiem, o których jakiś czas temu coś tu gdzieś czytałam to właśnie w ciągu tej godziny poparzyłam się nim trzy razy w tym raz łapiąc za płytę grzewczą zamiast za rączkę. Dżizas :/
Harsharani płaszczyk faktycznie boski, ja kupiłam na allegro taki i czekam na większy mróz (65% wełny) i też większy brzuszek żeby móc w nim paradować :)
05112010069.jpg

pestusia się nabiegałaś biedna... Jak to dobrze że mam lekarze w tym samym budynku co pracę, jakby co mam bliżej :)

I też idę jutro wreszcie do gina, może coś poradzi na moje prawie co miesięczne grzyby no i na to rwanie w prawym boku :/ Jak myślicie, może się coś stać jak sie będzie tak ciągle brało jakieś Macmirory czy inne Nystatyny czy można tak całą ciążę?
 
siemka moge sie wbic w gadke?? tak tilko chcielam sie przywitac i sie pochwalic ze kupilam w kuncu te botki o ktorych sie niedawno rozpisywalam i polecam strasznie wygodne i niedrogie i plaszczyk zimowy tez zachaczylam super ciazowy ale taki elegancki zaraz pokaze co sadzicie? tylko moje sa szare a plaszcyk tez taki szarawy o taki strasznie wygodny!! i taki w sam raz na nasz domek!!!
 
reklama
buziaczek - mów tylko gdzie kupiłaś ten płaszczyk, ile kosztował (i czemu tak drogo hehe:)) i czy jest ocieplany jakoś? jest naprawdę bardzo bardzo ładny, a ja właśnie zaczęłam polować na coś podobnego:>
 
Do góry