reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Czesc Robaczki ja juz w pracy sniadanie wciagniete:tak: herbata wypitam i czuje ze zaraz zasne:happy::happy: Mezowi zebrało sie na nocne igraszki potem na gadulenie i takim oto sposobem jestem mega nie wyspana:cool2::cool2: a zajec mam dzis tyle ze nie wiem od czego zacząć.................


Ewi- ale klops normalnie ja bym za te 2-3 miesiace tez nie pojechała bo bedziesz w zaawansowanej ciazy i juz!!!!!!!!! albo nie ja juz bym wogole do niej nie pojechala:sorry::eek:
Scarletka- trzymam kciuki za pasowanko tylko nie rycz matka nie rycz:-p:-p

Koncia- jak ja ci tego snu zazdroszcze ,nie pamietam kiedy ja ostatnio tyle przespałam chyba jakies 5 lat temu............
Malinka- dziekuje bardzo ale linkk mi sie nie otwiera:-:)-(

ale mnie dopadła ogromna ochota na cole!!!!!!!!!!!!!! zinmą z lodóweczki!!!!!!!! i musiałam wypic bo bym umarła:tak::tak: Moja wina moja wina moja bardzo wielka wina:-:)-:)-(
 
hejka, wypiłam kawkę i nadal jestem mega śpiąca, najchętniej bym spać poszła :tak:
czy Wy też jesteście takie zmęczone, chyba powinnam mieć duuuuuuuuuuużo energii w drugim trymestrze a tu nic :confused2: mój mąż oczywiście uważa, że sobie zmyślam z tym zmęczeniem :-p
 
Witam rankiem...no powiedzmy!

W sumie nie mam nic ciekawego do napisania, to sie nie bede madrowac, bo i tak same glupoty wyjda :-)
Dostalam plaszczyk, zaraz bede przymierzac...

Chyba bede molestowac kogos dzisiaj o Ikee, bo sie wybieram od tygodnia...
 
Witam w kolejny pochmurny dzionek:-)
Ciezka noc miałam,poszłam spac ok 24 i szybko zasnełam ale obudziłam sie o 4 i tyle było z mojego spania:wściekła/y:.Jak juz sie obudziłam to zrobiłam sie głodna:-( i tak sie turlałam z boku na bok,zasnełam dopiero jak M poszedł do pracy czyli ok 6.30 i obudziłam sie dopiero o 10:szok:
Sniadanko zjedzone,pies wyprowadzony i teraz lezakujemy na kanapie razem;-)
Futrzaczku fajny ten sklep i fajne ceny;-)
Martus tak jak pisze Bosonozka najlepiej jest skorzystac z brafiterki i dopiero wtedy poznasz swoj prawidłowy rozmiar:tak: ,ponoc 3/4 Polek nosi zle dobrany biustonosz bo nie umie sie zmierzyc.Ja kiedys niby nosiłam 70c albo 75b a po wizycie u specjalistki okazało sie ze mam nosic 60-65EE:szok:.Polecam LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Stanikomania!
Lobby Małobiuściastych :) - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

Miłego dnia laski:-)
 
Ewi czyli jednak jedziecie?
Scarletka ja tak miałam 2razy ostatnio po badaniu to nawet skrzep sie znalazł a wczoraj zauważyłam też taki czarny śluz hmm tylko nie wiem z kad to bo było to po załatwieniu obu potrzeb ale kurde wydaje mi sie że to z tyłu bo przód sprawdzałam i było czysto jutro ide do gina i nie wiem czy jej o tym mówić czy nie
 
hej, zalegam w łóżku.
Skarletka - Wiktor mial pasowanie wczoraj - poszedł do przedszkola po 3 tyg przerwie, dzieci mówily wiersze i spiewaly piosenki. Wiki miał bezcenną minę, nie otworzył buzi nawet na moment, bo nie znał ani slowa.



 
reklama
Do góry