reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Bosa- dzięki za link- zapisałam go sobie na kompie:)

Ewi- choć oddam Ci chętnie choćby jeden rozmiar:-D

Scarletka- takie pojedyncze kropki na bieliźnie miało dużo moich kolezanek w ciąży:) I tak samo jak Ty lekarze im wymieniali te same powody co Tobie. Mam nadzieje ze wszystko jest u Was oki:) cviesze sie ze impreza sie udała bez efektów specjalnych ze strony synusia:-D:-D:-D:-D

Marta- oj Ty nasza bidulko- trzymaj się dzielnie i dużo odpoczywaj!

Clifordzik- jak zwykle w biegu....:):)wybaczamy Ci

Koncia- ja już się nie schylam tylko kucam- tak bardzo już mi brzusio wadzi:):) Według tabeli wychodzi ze ma mieć rozmiar 70G:) Choc obawiam sie ze moga byc miski małe bo u mnie biust jest obszerny na obwód i do przodu a jak mierze rozmiar mój to jest klapa bo mi piersi bokami sie wylewaja!!!!

Futrzaczku
- ciuszki z neta to ryzyk fizyk- natomiast staniki to już trzeba znać markę i rozmiar- na takiej zasadzie ze się już ma tej firmy coś w domu!!!:)

Agnes- już tu robiłyśmy wywiad miedzy sobą ze wcale jakoś tego powera w II trym.nie odczułyśmy.

Pastela
- ale przystojniak;-);-);-);-);-);-);-)

Harsharani- ta info świadczy ze nie ważne ile ma się kasy- co ma być to będzie!!! A Celine Dion miala ponoć trojaczki a urodziła bliźniaki- takie coś wyczytałam!!!

Dranissimo-
co do tej gwiazdy to raczej dostała sepsę po poronieniu czy porodzie- bo to jest infekcja krwi!!

Barbra- myślę że leki na grzybka nie powinny Ci szkodzić będą już w drugim trymestrze.

Buziaczek
- płaszczyk faktycznie super a i cena jest bardzo przystępna:):) ciekawe czy mój domek by się w taki zmieścił:) Ja tez mam już straszny kłopot z ubieraniem butów. M się ze mnie śmieje bo sobie latem gumiaki juz na tą okazje kupilam i czekam teraz na brzydka pogode bo puki co to kurcze jest tak ładnie ze jakbym w moich gumiakach w zebrę wyskoczyła to bym wyglądała jakbym miala coś z głowa:):-D Musze sobie jeszcze kupić do nich wełniane skarpety:)haha

Pinka- jak ja bym chciała tak latać jak Ty- wszędzie tu i tam masz coś do zrobienia...a ja wielki leniwiec na kanapie od rana do wieczora:)

Papciarkowa
- no to ja już trzymam kciuki ze dzidzia nogi rozłożyła:):-)

Mistres- jak ja bym miala spać tak jak Ty to bym chyba na głowie chodziła- szok:):) ale jak już się organizm przyzwyczaja to chyba jest oki?

Truskawka- żeby za nami nadarzyć trzeba siedzieć na BB cały dzień a jak cie nie ma cały dzien to ma się tyleeeeeeeeeeeeeeeeee do pisania co ja teraz:):)hahahahah
 
Ostatnia edycja:
hej Kobietki:-)

Dziękuję za troskę:tak: Zosia doszła do siebie w niedzielę rano i już od poniedziałku chodzi do przedszkola. To jakiś wirus był bo inne dzieci też chorowały.

bosa wysłałam Ci pw kilka dni temu, może po urlopie odpowiesz bo teraz masz niezły zakręt! udanego urlopu:-)

scarletka duma Cię rozpierała, co? ;-) u nas impreza w przyszłym tygodniu, Zosia mówi wiersz i śpiewa solo:cool2:

buziaczek cudny płaszczyk i botki:tak:

a mnie dziś w pracy bolesny skurcz złapał:eek: ale to chyba przez ostatnie stresy i przemęczenie...a na odpoczynek to mi nocka zostaje...muszę się lepiej zorganizować;-)
 
barbra ja brałam nystatynę nawet w 1 trymestrze i co chwilę coś aplikuję bo mnie grzybki lubią:crazy: wg mojej ginki to całkowicie bezpieczne

milutek no nie tak do końca na kanapie bo przecież masz jeszcze szkółkę i ...prasowanie;-)
 
hej Kobietki:-)

Dziękuję za troskę:tak: Zosia doszła do siebie w niedzielę rano i już od poniedziałku chodzi do przedszkola. To jakiś wirus był bo inne dzieci też chorowały....
a mnie dziś w pracy bolesny skurcz złapał:eek: ale to chyba przez ostatnie stresy i przemęczenie...a na odpoczynek to mi nocka zostaje...muszę się lepiej zorganizować;-)
To super że z córcią już lepiej:):) a jak juz wróciła do przedszkola to jeszcze lepsza wiadomosci- znaczy sie ze szybciutko wrociła do formy:):)
Te skurcze możliwe ze z tych nerwów i stresów- musisz teraz porządnie odpocząć po wszystkich przeżyciach:)
Szkółka w weekendy a prasowanie po trochu codziennie. Właśnie się mi skończyło kolejne pranie i zaraz znowu łapie się za żelazko bo na suszarce się zmienia dzisiaj warta- co nie!:)
 
U mnie tydzień zaczął się dupnie i dzisiaj dalszy ciąg atrakcji! Dostałam pismo z Zusu że od września nie figuruję w dokumentach rozliczeniowych płatnika składek bo moja szefowa nie dostarczyła druku ZUS ZUA. Ręce mi opadają! A ja jak jełop codziennie sprawdzam konto i się zastanawiam dlaczego nie mam kasy.

Mąż pojechał do fryzjera i zastanawia się czy chce jechać jeszcze na te Mazury czy już nie przez sytuacje z bratem a ja go nie namawiam i nie odradzam. To jego decyzja.

Mili pewnie że chcę tego rozmiarka;)

Pastella ale słodziak z Twojego przedszkolaka;)

Skarletka a gdzie obiecane foto? Czekamy na zdjęcie synusia w zielonych spodenkach;)

Dzisiaj byłam u koleżanki i ona jest zalogowana na jakimś innym forum niż bb i tam dziewczyna we wrześniu urodziła dziecko bez kończyn! A najgorsze że dowiedziała się przy porodzie bo lekarka nie zauważyła tego i teraz została zawieszona!!! Szok!!!

I odwiedziłam ciucha:) 20 ciuszków za 25zł;) dzisiaj wybierałam już też większe takie do 9 miesięcy. Wtedy dziecko się bardziej brudzi to więcej trzeba;)
 
reklama
Do góry