reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dołączam do was dziewczyny z wymiotami 🤮😔 dziś 7+3 a 31 sierpnia robimy urodziny córki będzie gril i już się zastanawiam jak to będzie mąż przy grillu a ja przy kibelku a goscie sami 🫣
 
reklama
U mnie dalej zmęczenie, choć już nie aż tak straszne. Nudności prawie nie ma, zeszłam do jednej tabletki dziennie i to mi wystarcza :) z piersiami różnie, raz bolą, raz prawie wcale. Brzuch trochę ciągnie, ale też nie cały czas, wieczorami bywa dziwnie napięty. Za tydzień mam następną wizytę :)
 
Ja będę umawiać się na testy genetyczne mam nadzieję 9 września, potem USG prenatalne od 16 września- spróbuje na NFZ i po planuję wizytę u swojego lekarza, żeby iść z wszystkimi wynikami. Nie wiem czy to nie za późno- bo wizyta wypadnie za 5 tyg
 
Witam i ja. 7+2. Mdłosci, zawroty głowy,migrena z aura i półpołowicznoporaźna - juz tez za mna. a dziś w nocy jeszcze plamienie, które przyprawiło mnie o taki kolejny ból głowy i bezsenność do rana, że cały dzień gnije w łóżku, bojac sie ruszać, ale jakoś tam odżywiać sie trzeba i do toalety mus.
To moja kolejna ciąża i drże o wszystko..ale wierze ze bedzie dobrze, może też dlatego chcialam tu zawitac po raz kolejny. Cuda sie zdarzają! To jest pewne. Po kilku ciazach z in vitro( bo wedle medycyny i lekarzy nie ma ani 1% szans by zaskoczyc naturalnie) doczekalam sie synka - za chwile 4lata. A ostatnio sądzac ze dopada mnie menopauza( brak miesiaczki, poty jak babki przy meno,wzmożone wypadanie włosów,i uczucie wzdecia )postanowilam sprawdzic czy i ja nie mam. Pani w aptece mnie wysmiala, ze za mloda na meno jestem i zebym test ciazowy zrobila- ja nie zamierzajac tlumaczyc sie publicznie ze nie moge miec dzieci chyba ze z in vitro- wzielam test pojechalam do domu. I sama ze soba gadalam. Mysle ok.robie.dostalam strumieniowe wiec siusiam patrze 2 czerwone krechy, mysle przelalam napewno ( bo zawsze uzywalam plytkowe)a ze testy dwupacki to ok zrobie drugi. Mysle no teraz nie przeleje, ale pare kropli z siebie jeszcze wykrzesam,i co?? Znowu 2 mocne krechy! Siedze i rozgladam sie czy nie ma jakies ukrytej kamery, ktos sobie jaja ze mnie robi. Czytalam odrazu w necie, ze testy ciazowe sa dodatnie przy sprawach rakowych badz czasem przy torbielach. O to ja na bank! Bo choruje na pcos ,posiadam 1 jajnik od 20 roku zycia, i jeden niedrozny jajowód. Ale poszlam bete rano zrobic i wieczorny wynik 3528 przekonal mnie ze jednak cuda sie zdarzaja! Ja w szoku, mąż też. A co bedzie dalej to tego nikt nie wie.
Ale trzymam kciuki za Was marcowe mamusie- a i mi bedzie raźniej , w kupie siła 🤗
Może przynudzilam, sorry ale chcialam tak szczerze😊
 
U mnie dalej zmęczenie, choć już nie aż tak straszne. Nudności prawie nie ma, zeszłam do jednej tabletki dziennie i to mi wystarcza :) z piersiami różnie, raz bolą, raz prawie wcale. Brzuch trochę ciągnie, ale też nie cały czas, wieczorami bywa dziwnie napięty. Za tydzień mam następną wizytę :)
Moge zapytac jakie tabsy bierzesz na nudnosci? Bo mi gine tez przepisal jakies Xonvea- cena mnie zaskoczyla, ale mysle biore bo nie daje juz rady. Ale jak mam czas to leze czytam i skutki uboczne- czeste odwodnienia.hmmm.a brak wody to nasilone migreny,wiec takie błedne kolo troszke. Na nudnosci pomaga,a na inne szkodzi. Oby to nie one miały wplyw na te nocne plamienie.
 
Moge zapytac jakie tabsy bierzesz na nudnosci? Bo mi gine tez przepisal jakies Xonvea- cena mnie zaskoczyla, ale mysle biore bo nie daje juz rady. Ale jak mam czas to leze czytam i skutki uboczne- czeste odwodnienia.hmmm.a brak wody to nasilone migreny,wiec takie błedne kolo troszke. Na nudnosci pomaga,a na inne szkodzi. Oby to nie one miały wplyw na te nocne plamienie.
Właśnie te, ja jestem osobą, która nie czyta dokładnie ulotek, a tym bardziej efektów ubocznych. Na tabletkach jestem przynajmniej w stanie pić wodę, jak miałam mdłości to każdy łyk sprawiał, że było gorzej, więc i tak pewnie byłam odwodniona
 
reklama
Do góry