reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Też się zastanawiam nad tymi badaniami i też nie wiem jakie dokładnie są różnice między tymi badaniami.

W poprzedniej ciąży robiliśmy nifty.
To my tak samo. Wg internetu na wyniki sanco czeka się 5 dni, a na Veracity do 2 tyg, ale mój lekarz robi głównie veracity i mówił że czeka się około tygodnia
 
reklama
Ja też się zapisałam na papa (2 dni wcześniej) i USG wraz z wynikami papy 6 września ! :)
W invikcie w gdansku robią na nfz jak coś !

A jeśli chodzi o samopoczucie to czuje się jak "*****" 🫣
Humory senność , ciepła ślina i gula w gardle bleh !!! Ostatnio doszły zaparcia i gigantyczne wzdęcia
 
Ja będę tez prenatalne + pappe . O dzięki @Policja właśnie się zastanawiałam czy robią w Gdańsku w invikcie 👌
Wczoraj narzekałam na brak bólu piersi . Ok już nic nie mówię 😁
 
Ja totalnie nie pamiętam czy w 1 ciąży robiłam pappa bo wiem że się zastanawiałam , muszę poszperać w tych badaniach i sprawdzić
 
ja dziś zaczęłam 7 tydzień , bóle podbrzusza przeszły , piersi nie bolą już tak mocno mam wrażenie że nawet przestają 🙈😂 mdłości mam wieczorem 🤢 najgorzej … no i drzemka popołudniu musi być .
We wtorek mam wizytę , zobaczę się z kropkiem ❤️
Ja wczoraj zaczęłam 7 tydzień i również we wtorek mam pierwszą wizytę :)

Czuję się cały czas jakbym miała mega kaca, piersi bolą, brzuch czasami, wymioty częste (dzisiaj w drodze do sklepu... do śmietnika) także jest wesoło :D. Najlepiej czuję się późnym wieczorem.
 
reklama
Do góry