reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Czy Wy też wyczuwacie lekko powiększoną macicę? Mam takie małe zgrubienie tuż nad wzgorkiem (czuję jak leżę na plecach) i sobie je głaszczę 😊
 
Trzymajcie dziewczyny za nas kciuki. Wczoraj trafiłam do szpitala z krwawieniem. Na szczęście dzidzia żyje, ale bardzo mnie martwi ta krew. :( Dziś zaczynam 12 tydzień, czy któraś z Was krwawiła w poprzednich ciążach i wszystko skończyło się dobrze?
 
Mnie w poprzedniej ciazy o dziwo nie łapały w ogóle ,miałam spokój ! Ale później miałam takie napady ,ze co chwilę były ,co chwilę ;( i jak nie wierzyłam tabletki za wxzasu to 4 dni mnie trzymało a tutaj do pracy ,każdy krok to była masakra
 
Trzymajcie dziewczyny za nas kciuki. Wczoraj trafiłam do szpitala z krwawieniem. Na szczęście dzidzia żyje, ale bardzo mnie martwi ta krew. :( Dziś zaczynam 12 tydzień, czy któraś z Was krwawiła w poprzednich ciążach i wszystko skończyło się dobrze?
Trzymaj się! Mam nadzieję że będzie wszystko ok! Wiem że pewnie jesteś przerażona... Totalnie rozumiem! Jesteś prawdopodobnie w najbezpieczniejszym miejscu dla siebie i maleństwa. Dawaj znać co tam u was ♥️
 
Trzymajcie dziewczyny za nas kciuki. Wczoraj trafiłam do szpitala z krwawieniem. Na szczęście dzidzia żyje, ale bardzo mnie martwi ta krew. :( Dziś zaczynam 12 tydzień, czy któraś z Was krwawiła w poprzednich ciążach i wszystko skończyło się dobrze?
Trzymajcie sie wszystko, na pewno będzie dobrze! Może miałaś jakąś torbielach, która pękła. Ważne, że z Tobą i dzidzią ok.
 
Trzymajcie dziewczyny za nas kciuki. Wczoraj trafiłam do szpitala z krwawieniem. Na szczęście dzidzia żyje, ale bardzo mnie martwi ta krew. :( Dziś zaczynam 12 tydzień, czy któraś z Was krwawiła w poprzednich ciążach i wszystko skończyło się dobrze?
Trzymam kciuki żeby wszystko było okej 🤞🤞🤞

U mnie dzisiaj 9+1... Weszłam w okres, w którym roniłam poprzednie ciąże. Cholernie się boję
 
reklama
Trzymam kciuki żeby wszystko było okej 🤞🤞🤞

U mnie dzisiaj 9+1... Weszłam w okres, w którym roniłam poprzednie ciąże. Cholernie się boję
a w tamtym czasie odczuwałaś że coś złego się dzieje..czy po prostu dowiadywałaś się na kolejnej wizycie ? Na pewno będzie dobrze tym razem. ❤️ tym bardziej że poprzednia wizyta przebiegła książkowo .
 
Do góry