reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Hejka chyba każda ma jakieś obawy … ja ost się wzięłam za ostre sprzątanie , mam potrzebę sobie wysprzątać wszystko i tak jakoś dziwię mnie brzuch bolał , także nie wiem co się we wtorek spodziewać .

Ja w nocy nie mogę spać , myślę co ja narobiłam jak dam radę z dwójką dzieci 😳 wszystkim się martwię i stresuje nie śpię ale rano to mija i jest ok 🫢
 
Hejka chyba każda ma jakieś obawy … ja ost się wzięłam za ostre sprzątanie , mam potrzebę sobie wysprzątać wszystko i tak jakoś dziwię mnie brzuch bolał , także nie wiem co się we wtorek spodziewać .

Ja w nocy nie mogę spać , myślę co ja narobiłam jak dam radę z dwójką dzieci 😳 wszystkim się martwię i stresuje nie śpię ale rano to mija i jest ok 🫢
Ja nie mam żadnych ale termin koniec marca więc pewnie będę ostatnia z was 😀
 
Ja dzisiaj czuję się jak 💩 wczoraj jeszcze pisałam , że nie mam większych objawów . A dzisiaj od rana taki ból głowy + wymioty 🤮 . Mdłości przeszły ale głowa pęka . Śpię cały dzien.
 
reklama
Do góry