reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
A ja mam znowu plamienie. 😡🤨 Mimo brania progesteronu. Ale teraz obwiniam wieczorne seksy ze starym dzień wcześniej. 🙄 Wcześniej to też mogło być to, tylko ja o tym zapomniałam. Gin we wtorek. Miałyście kiedyś zakaz współżycia w ciąży? Przed całą ciąże czy w konkretne miesiące? 🤔

Ja mam, nie wiem czy przez całą ciaze ale teraz mam bana 😞
 
Ja posiadam jeszcze swoją poduchę w kształcie U uwielbiałam w niej spać. Ale ona jest ogromna i mąż już stwierdził że mam jeszcze z nią poczekać Przy tych upałach
 
Trochę mnie nie było... Kurcze martwię się. Zmęczenie ustąpiło, nie mam więc już żadnych objawów ciążowych, już myślałam że wymioty mnie dopadły, ale to była jakaś wirusowa jednodniowa akcja. Pewnie większość powie "heh, ciesz się!" . Nie mam też niby żadnego plamienia, bóli , nic co mogłoby wzbudzać niepokój ale jakoś tak... Mam wrażenie że coś jest nie tak. Kolejne USG dopiero za 2,5 tygodnia... Jest mi jakoś tak nie za dobrze 🥲
 
Trochę mnie nie było... Kurcze martwię się. Zmęczenie ustąpiło, nie mam więc już żadnych objawów ciążowych, już myślałam że wymioty mnie dopadły, ale to była jakaś wirusowa jednodniowa akcja. Pewnie większość powie "heh, ciesz się!" . Nie mam też niby żadnego plamienia, bóli , nic co mogłoby wzbudzać niepokój ale jakoś tak... Mam wrażenie że coś jest nie tak. Kolejne USG dopiero za 2,5 tygodnia... Jest mi jakoś tak nie za dobrze 🥲
Ja oprócz bólu piersi też nie mam żadnych objawów i, jak tylko bolą mniej, odrazu panika. Całymi dniami się po nich macam :/ Najchętniej chodziłabym na usg co dwa dni...
Z innej beczki, czy Was też tak wszystko wkur...?
 
reklama
Do góry