reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
A ja mam znowu plamienie. 😡🤨 Mimo brania progesteronu. Ale teraz obwiniam wieczorne seksy ze starym dzień wcześniej. 🙄 Wcześniej to też mogło być to, tylko ja o tym zapomniałam. Gin we wtorek. Miałyście kiedyś zakaz współżycia w ciąży? Przed całą ciąże czy w konkretne miesiące? 🤔
 
A ja mam znowu plamienie. 😡🤨 Mimo brania progesteronu. Ale teraz obwiniam wieczorne seksy ze starym dzień wcześniej. 🙄 Gin we wtorek. Miałyście kiedyś zakaz współżycia w ciąży? Przed całą ciąże czy w konkretne miesiące?
Ginekolog na ostatniej wizycie młowiła, że po stosunku mogą się pojawić plamienia ale mam się nie zrażać bo to nie jest nic nadzwyczajnego. Mój Mąż już wybral 11 miesięcy abstynencji
 
A ja mam znowu plamienie. 😡🤨 Mimo brania progesteronu. Ale teraz obwiniam wieczorne seksy ze starym dzień wcześniej. 🙄 Wcześniej to też mogło być to, tylko ja o tym zapomniałam. Gin we wtorek. Miałyście kiedyś zakaz współżycia w ciąży? Przed całą ciąże czy w konkretne miesiące? 🤔
My wczoraj też zaszaleliśmy konkretnie ze starym i dzisiaj rano śluz z krwią 😜 Ja miałam zakaz współżycia tylko w ciąży, w której miałam krwiaka
 
Ja pierdziele, ja się tak zestresowałam, że się rozpłakałam z nerwów, że znowu. Teraz boję się iść do toalety, bo co tam jestem to plamienie. Jeszcze mam takie plamienie z małymi, 2/3mm skrzepami, co mnie dodatkowo stresuje, choć wszystko brązowe i nie ma świeżej krwi. Ide łyknąć dupka, może się trochę uspokoję. 🤦
 
Ja ogólnie uwielbiam spać na brzuchu albo na boku, ale tak mocno pochylona, że pół na brzuchu, pół na boku, a jeszcze kolano podciągam tak wysoko, że mogę kolanem dotknąć łokcia, jednocześnie nienawidzę spać na plecach i nie umiem zasnąć w tej pozycji - nie wiem jak ja w ogóle będę spać z dużym brzuchem. 😅 Śmiejcie się, ale to mi się jawi jako serio problem. 🙈😅🤣
 
Ja pierdziele, ja się tak zestresowałam, że się rozpłakałam z nerwów, że znowu. Teraz boję się iść do toalety, bo co tam jestem to plamienie. Jeszcze mam takie plamienie z małymi, 2/3mm skrzepami, co mnie dodatkowo stresuje, choć wszystko brązowe i nie ma świeżej krwi. Ide łyknąć dupka, może się trochę uspokoję. 🤦
może jedź na sor sprawdź ?
 
reklama
Ja ogólnie uwielbiam spać na brzuchu albo na boku, ale tak mocno pochylona, że pół na brzuchu, pół na boku, a jeszcze kolano podciągam tak wysoko, że mogę kolanem dotknąć łokcia, jednocześnie nienawidzę spać na plecach i nie umiem zasnąć w tej pozycji - nie wiem jak ja w ogóle będę spać z dużym brzuchem. 😅 Śmiejcie się, ale to mi się jawi jako serio problem. 🙈😅🤣
Tak samo śpię i też nie wiem, jak to zrobię :D Podobno z tą bananowatą poduszką się spoko śpi, ale jeszcze nie dokonuję tego zakupu.
 
Do góry