reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2025

W ogóle uważam, że betę powinni traktować priorytetowo i wynik w max. godzinę od pobrania :p Pojawił mi się komunikat, że wynik jest, ale nie mogę podejrzeć, póki inne nie będą gotowe. Aaaaa..!!!!
 
reklama
W ogóle uważam, że betę powinni traktować priorytetowo i wynik w max. godzinę od pobrania :p Pojawił mi się komunikat, że wynik jest, ale nie mogę podejrzeć, póki inne nie będą gotowe. Aaaaa..!!!!
Też tak zawsze mężowi mówię 🤣🤣 A on mnie zawsze wyzywa, że przecież ktoś też może czekać na swoje wyniki np. nowotworowe jeszcze bardziej niż ja na betę 😅😅 (Nie przemawia to do mnie w ogóle). 🫢🫢

A gdzie robiłaś? W diagnostyce można podejrzeć każdy wynik z osobna nawet jeśli resztą nie jest jeszcze dostępna
 
Witajcie. Nieśmiało dołączam i ja ale tez narazie z dystansem . Ostatnia miesiączka 04.06. więc dziś 8 dpt. Dwa testy wyszły pozytywne bardzo mocna Kreska. Mam torbiel na jajniku, więc pobiegłam wczoraj na wizytę żeby zobaczyć co tam się dzieje. I ku mojemu zdziwieniu nie było zupełnie nic. Żadnego pęcherzyka. Tylko torbiel oczywiście. Według OM był wczoraj 5+0. Nie wiem co mam o tym myśleć... Ale tak pokaźne testy chyba by nie kłamały.. następna wizyte mam za tydzień.
Hej ale to tak samo jak ja 5+0 wczoraj pisałam bo byłam na wizycie i też nie było ale lekarz pow że chyba jakiś cień cienia widzi i za tydzień już będzie widać :) więc się troszkę zmartwiłam ale widzę że faktycznie jeszcze wcześniej
 
W ogóle uważam, że betę powinni traktować priorytetowo i wynik w max. godzinę od pobrania :p Pojawił mi się komunikat, że wynik jest, ale nie mogę podejrzeć, póki inne nie będą gotowe. Aaaaa..!!!!
Co ja mam powiedzieć jak ja czekałam od soboty do poniedziałku do 15 na betę 😆
No ale zrobiłam dwa razy i już nie robie, smole to...super przyrasta wiec staram się być spokojna.

Ktoś tu pisał że nie wyobraża sobie życia bez kawy...ja też, ale w ciazy mnie tak odrzuca że to aż niemozliwe...patrzyć nie mogę 🫣
 
Cześć dziewczyny witam się nieśmiało 🫶
Mama rocznej córki z Trójmiasta 31 lat :)

Miesiączka spóźnia mi się szósty dzień zrobiłam dzisiaj trzy testy ciążowe zobaczcie jak one wyglądają,
byłam również na becie wyniki będę miała pod wieczór 💚
 

Załączniki

  • IMG_8875.jpeg
    IMG_8875.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 96
  • IMG_8868.jpeg
    IMG_8868.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 93
Hej
Ja tu przycupne choć cholernie się boje ... W marcu tego roku straciłam maluszka w 17 tyg . Po badaniach i przerwie udało nam się w pierwszym cyklu . I okazuje się że wychodzi termin na marca 🌈 beta z 8go 254 a dziś 10go 497,6 przyrost piękny . Jutro juz mam wizytę ze względu na to że mam pai 1 i inne "kwiatki "
 
Hej
Ja tu przycupne choć cholernie się boje ... W marcu tego roku straciłam maluszka w 17 tyg . Po badaniach i przerwie udało nam się w pierwszym cyklu . I okazuje się że wychodzi termin na marca 🌈 beta z 8go 254 a dziś 10go 497,6 przyrost piękny . Jutro juz mam wizytę ze względu na to że mam pai 1 i inne "kwiatki "
Ja straciłam w styczniu co prawda w 10 tyg maluszka ale boli pewnie podobnie , mocno trzymam za nas kciuki 💚💚💚
 
Mi diagnostyka nie zdąży przysłać SMSa, że wszystko jest, a ja ju mam wszystko sprawdzone 😂
Dziewczyny, jest tak gorąco, że mój służbowy laptop odmówił współpracy i zamula tak, że nic się na nim nie da zrobić. 😅
 
reklama
Do góry