reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Hej ale to tak samo jak ja 5+0 wczoraj pisałam bo byłam na wizycie i też nie było ale lekarz pow że chyba jakiś cień cienia widzi i za tydzień już będzie widać :) więc się troszkę zmartwiłam ale widzę że faktycznie jeszcze wcześniej
No ja mam teraz wizytę za tydzień w czwartek, więc zobaczymy. A ty kiedy teraz idziesz?
 
reklama
O jej bardzo mi przykro ;( co było powodem ? W 17 tygodniu to już dość zaawansowana ciąża … ja straciłam w 8 wiec nie wyobrażam sobie stracić na tym etapie . Bynajmniej wiem że nigdy nie można być pewnym w ciąży
Okazało się że mam nadkrzepliwosc (trombofilia ) wszytko było wprzadku na prenatalnych itd nic nie wskazywało żeby coś mogło się dziać . Poszłam na zwykła wizytę ,maluszek już nie żył . Ciężko było ,jest będzie ale wierze że tym razem się uda. Teraz pewnie będę dostawać clexane wierzę że mały do nas wróci teraz .✊🤞
 
Cześć dziewczyny witam się nieśmiało 🫶
Mama rocznej córki z Trójmiasta 31 lat :)

Miesiączka spóźnia mi się szósty dzień zrobiłam dzisiaj trzy testy ciążowe zobaczcie jak one wyglądają,
byłam również na becie wyniki będę miała pod wieczór 💚
Moim zdaniem będzie ciąża. W poprzednich ciążach też miałam najpierw takie słabe kreski.
 
Około 7:30!

Mam betę 130 i progesteron 30,36. Yaaay!
happy dog GIF
Super 😁 bardzo ładny progesteron, mój wynosi 38 i jestem w lekkim szoku bo mi się wydawało że ja mam wszystkie choroby świata w tym rozjechane hormony itd 😆 no i 39 lat na karku także ciąża lekko w stresie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry