reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Cześć dziewczyny witam się nieśmiało 🫶
Mama rocznej córki z Trójmiasta 31 lat :)

Miesiączka spóźnia mi się szósty dzień zrobiłam dzisiaj trzy testy ciążowe zobaczcie jak one wyglądają,
byłam również na becie wyniki będę miała pod wieczór 💚
No ciąża jak bum cyk cyk 😁
Gratulacje😊😊
 
O której robiłaś badania że już zaraz będziesz miała ??!!
Około 7:30!

Mam betę 130 i progesteron 30,36. Yaaay!
happy dog GIF
 
Nie przejmuj się, po to jest forum, żeby co jakiś czas sobie rzygnąć emocjami ;) Przede wszystkim poczekaj na wyniki badania krwi, bo testy niestety czasem kłamią.

Może porozmawiaj z lekarzem o swoich lękach i obawach. Znajoma miała podobną sytuację i dostała na czas ciąży trochę inny zestaw leków, który był bezpieczny dla dziecka. Twierdzi, że bez farmakologii by prawdopodobnie nie dała rady donosić ciąży. Na wymioty też są jakieś środki, jeśli nie pomagają imbiry i przekąski, może to będzie kwestia dobrania odpowiednich. A może w ogóle nie będą potrzebne, bo będzie nudna ciąża ;)
Dzięki za słowa otuchy.
Każdy ma prawo do wyrażenia tego, co czuje. Niczym się nie martw. Musisz się dobrze nastawić !
 
reklama
Ja też miałabyk rodzic za miesiąc 10 sierpnia miałam termin ale synuś zmarł w marcu w 17 tyg 😟 bardzo się boje wierzę że tym razem się uda
O jej bardzo mi przykro ;( co było powodem ? W 17 tygodniu to już dość zaawansowana ciąża … ja straciłam w 8 wiec nie wyobrażam sobie stracić na tym etapie . Bynajmniej wiem że nigdy nie można być pewnym w ciąży
 
Do góry